Jitka Nováčková oblékla bikiny a předvedla své nekonečně dlouhé nohy. Poporodní kila už jsou pryč

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jitka novackova
Zdroj: Profimedia

Jitka Nováčková je modelka a také influencerka, která má na svém instagramu stovky tisíc sledujících. S těmi je velmi ráda v kontaktu a skoro v každém svém příspěvku jim položí nějakou otázku. Naposledy popsala veselou situaci, když se objevila u svého kamaráda Michala.

Ten se zděsil, protože modelka měla každý nehet obarvený jinou barvou laku na nehty. Myslel si, že se vrací do dětských let, Jitka si ale jen zkoušela laky na nehty, aby zjistila, který už vyschnul.

Vtipnými situacemi ráda baví internet

Využila tak chvíle, kdy její potomek spal. Než si však stihla nehty odlakovat, malá Leah se probudila. S tím souvisí otázka, kterou fanouškům položila: „Bylo něco, co jste nestihli (ať už kvůli dětem, nebo protože jste prostě nestíhali) dokončit, nebylo to schválně a nebylo to úplně na chlubení?“

Česká modelka na začátku roku ve svých 28 letech porodila první dcerku. Na sociálních sítích si poté stěžovala, že po porodu malé Leah se jí zpomalil metabolismus a že se jí nedaří hubnout, naopak spíš přibírá. K postu ale zveřejnila fotografii, která ukazuje, že s postavou nemá problém.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený JITKA NOVACKOVA (@jitkanovackova)

Postavu několik měsíců po porodu by jí mohla závidět nejedna smrtelnice. Některé fanynky mohla rozlítit, ale většinou se dočkala pochvalných komentářů.

Nováčková se stala vítězkou České Miss v roce 2011, ale kvůli své postavě byla často terčem nevybíravých komentářů.

jitka novackova

Zdroj: Profimedia

Nikdy sice nebyla tzv. „ramínkem na šaty“, od čehož se naštěstí v posledních letech v modelingu upouští, ale nebyla ani žádnou „boubelkou“, která by se za svoje tvary musela stydět.

Jednu dobu měla sice několik kilogramů navíc, dokázala z nich ale udělat svou přednost.

Těhotenství měla rizikové, tedy bez pohybu, na postavě se to ale neprojevilo

V pětadvaceti letech se stala modelkou „plus size“, ale dokázala zhubnout na svou původní váhu. Tak poznala i svou pravou lásku, fotbalistu Tima Sparva, s nímž má právě malou dcerku Leah. Odstěhovala se za ním také do Řecka, kde měl angažmá.

Společně s dcerou ale přišla i kila navíc, která jsou v těhotenství normální. Jitka navíc měla těhotenství rizikové, takže se rozloučila s aktivním pohybem, protože ho měla zakázaný.

Bříško ale velké neměla, nepřibrala tedy mnoho kilogramů. V poslední době se Nováčková prezentuje jako youtuberka a propaguje známé produkty českých značek.

Naštěstí ale pochopila, že na prvním místě je mateřství, takže už si nedělá starosti s tím, jak vypadá. Podle jejích slov neměla na cvičení ani energii, i když tvrdila, že začne cvičit, jakmile konečně porodí. Zjistila ale, že to není tak jednoduché. Nicméně kilogramy snad půjdou dolů, protože honička kolem dětí je nekonečná.

Autor: Raina TomanováSouvisející články