Kamarádka Lucie Vondráčkové promluvila o její nové lásce. Co práskla na zpěvaččin vztah s Petrem Vojnarem?

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
lucie vondrackova
Zdroj: Profimedia

Že Lucie Vondráčková už má po hokejistovi Tomášovi Plekancovi novou lásku, už nějaký ten čas rezonuje médii. Je jí moderátor Petr Vojnar. Oba vztah sice potvrdili, ale více se k němu zatím nevyjádřili. Co zvědavcům vzkázala sama oblíbená zpěvačka a herečka? To ví server sip.denik.cz.

Rozchod s Plekancem rozhodně nebyl pro Vondráčkovou procházkou růžovým sadem. Ostatně mají spolu syny a žili spolu v Kanadě. Zatímco hokejista založil s tenistkou Lucií Šafářovou novou rodinu, vedle Vondráčkové se dlouho nikdo nepohyboval.

To je však minulostí. Zpěvačka má po svém boku konečně někoho, kdo jí je oporou. Pár tvoří s moderátorem Petrem Vojnarem, což prosákla bulvární média. Informaci poté stroze potvrdili oba zamilovaní.

Zahráli si spolu v klipu

Jenže ti si své soukromí střeží a nejsou zrovna sdílní. Což je samozřejmě pochopitelné, dle Šípu si Vojnar i Vondráčková prošli drsnými rozchody.

Okolnosti je však daly dohromady. Konkrétně šlo o natáčení videoklipu hudebníka Raega k písni Potřebuji pauzu. Tam si dvojice střihla svou lásku nanečisto, když měla hrát zamilovaný pár. Vojnar se herectví příležitostně věnuje a může být jedině rád, že na nabídku na natáčení kývl.

Objevily se zprávy, že právě během natáčení to mělo zajiskřit a sympatie se měly postupem času rozvinout v něco víc. Jenže o své štěstí se zatím nechtějí Vondráčková s Vojnarem příliš dělit, respektive ho troubit do světa.

Kamarádka prozradila detaily

„Sympatie mezi nimi přeskočily a narostly až ve chvíli, kdy Lucka začala natáčet nové songy ve studiu, s nímž Petr taky spolupracuje,“ upřesnila kamarádka zpěvačky.

„Mohu vám potvrdit, že je to pravda. Jsme s Luckou spolu. Netajíme to a ani jsme to nikdy netajili,“ řekl Extra.cz Vojnar. Vondráčková byla na slova ještě skoupější. „Podtrženo, sečteno, potvrzeno,“ napsala webu iDnes.cz.

„Musely je vidět spolu už tisíce lidí. Chodí spolu po Praze, drží se za ruku, pravidelně vyrážejí na jídlo do Palladia. Nedělali žádné cavyky, neskrývali to,“ řekla dle Šípu kamarádka Vondráčkové.

Zdroj: Šíp, Expres

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články