Lucie Vondráčková konečně odhalila nového partnera. Je jím známý moderátor

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lucie vondrackova
Zdroj: Profimedia

Lucie Vondráčková je česká zpěvačka a příležitostná herečka, která část života prožila v Kanadě se svým expartnerem Tomášem Plekancem, se kterým má dva syny. Dlouhé roky nikoho po svém boku neměla, i když několik spekulací proběhlo. Veřejnost i několikrát tipovala její partnery, se kterými mohla randit. Nyní ale potvrdila webu Expres.cz vztah, jenž možná nikdo nečekal.

Vondráčková se jako zpěvačka prosadila už jako malé dítě, kdy nazpívala hit Marmeláda. Podle této písně se jmenovalo také celé album, které vydala. Proto je možná překvapením, že tentokrát partnera neulovila mezi sportovci, ani nehledala na hudební scéně.

Podle webu Expres.cz má být jejím novým mužem pro život Petr Vojnar, který se věnuje hlavně moderování. Před několika lety ale působil v klučičí skupině T-Boyz, která se proslavila hitem Beruška. Má tak stejně jako Lucie zkušenosti se září reflektorů.

Nejen hudební zkušenosti tento nový pár spojují. Dalším společným bodem je rodičovství. Lucie je maminkou dvou větších synů, Vojnar má také syna, i když teprve čtyřletého. Jejich synové by si mohli rozumět.

petr vojnar

Zdroj: Profimedia

Přímo webu Expres.cz se Vondráčková se vztahem přiznala. „Ale ano, potvrzuji,“ napsala stroze česká zpěvačka. Vztah potvrdil také Vojnar, který ale poslal pouze SMSku: „Ano, je to pravda. Nechci se k tomu ale více vyjadřovat. Mám volno a jsem se synem.“ Snad jim to spolu vydrží a třeba se oba dočkají také společné holčičky.

V České republice natáčí videoklipy

Vondráčková je úspěšnou českou zpěvačkou, která má s hokejistou Tomášem Plekancem dva syny. Vzali se v roce 2011, o sedm let později ale pár oznámil rozvod. Plekanec je nyní šťastný s tenistkou Lucií Šafářovou, se kterou vychovává dceru Leontýnu.

Vondráčková v letošním roce nezahálí a po koronavirové pauze točí videoklipy o sto šest. Představila například singl se Sámerem Issou, který se jmenuje Vrať se a vyšel na konci listopadu. Velký úspěch ale nezaznamenal.

O tom, že má zpěvačka nového partnera, se spekulovalo už několik týdnů. Už tehdy se mluvilo tom, že je z hudební branže, a že spolu dokonce plánují miminko. Na potvrzení těchto informací si ale budeme muset ještě několik týdnů počkat. Očekává se ale, že o svém vztahu pár nebude chtít mluvit.

Zdroj: Expres.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články