Kateřina Kaira Hrachovcová ví, jak na sebe upozornit. Kromě tetování oslnila bujným dekoltem

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
kaira hrachovcova
Zdroj: Profimedia

Kateřina Kaira Hrachovcová rozhodně má co ukázat. Ve svých 46 letech má skvělou postavu, kterou ráda ukazuje nejen na snímcích u bazénu, ale také osobně na různých akcích. Své křivky vystavila naposledy na tiskové konferenci televize Prima. 

Bylo velmi těžké se jí v tu chvíli dívat do očí, protože její bujný dekolt všem vyrazil dech. A Kaira to moc dobře věděla. Nedávno totiž ukázala také fotografie od bazénu, u kterého vystavila své sexy tělo.

Kaira se věnuje i koučingu a tetování

Sama má ozdobené tělo tetováním, ale není to jediná věc, která je na Kaiře zvláštní. Kromě toho, že se objevuje ve filmech, také ráda maluje, a proto se sama rozhodla, že bude tetovat. O klientelu rozhodně nouzi nemá, protože její tetování jsou oblíbená.

Kromě toho si lidé chválí také její přístup, skvěle si s ní během sezení popovídají a stejný názor mají také ti, kterým se Kaira věnuje ohledně koučingu.

Na party Primy dorazila většina celebrit střídmě oblečená, ale Kaira znovu zaujala svým výběrem outfitu. Elegantní šaty vhodné do společnosti? Kdepak!

Kaira si oblékla džíny a sáčko, pod kterým byste jen těžko hledali halenku. Mnozí by si jistě mysleli, že pod ním nemá ani podprsenku, tu ale prozradil jen tenký proužek pod prsy. Do společnosti se Hrachovcová naostro sice nevydala, ale pozornost upoutala.

Její instagram je plný právě fotek jejích tetování, buď na vlastním těle, nebo na svých klientech. Nedávno se ukázala v plavkách během odpočinkové dovolené. Její bujná hříva, pevné poprsí a skvělá postava nenechají jednoho muže chladným.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kaira • Kateřina Hrachovcova (@kaira.katerina)

Své tetování ráda ukazuje

Tetování propadla před několika lety, ale během pandemie koronaviru se rozhodla, že sama vezme strojek do ruky a bude „čmárat“ po lidech.

Ve svých tetováních odráží nejen samu sebe, ale hlavně je vytváří podle nálady, oblíbených zvířat svých klientů nebo ezoterických výpočtů.

Bohužel co pro někoho může vypadat jako mistrovské dílo, u některých odborníků pohoří. „Spíše to vypadá, že se na těch lidech učí. Její čáry jsou hodné trhané, neplynou, jak by měly, měla by spíše navštívit nějaký kurz. Ale když se to někomu líbí, je to jeho věc,“ uvedla nejmenovaná česká tatérka.

Kaira si ale právě svým osobitým stylem vytvoří svůj podpis, aby bylo na první pohled jasné, že se jedná o „kérku“ právě od ní. Věříme, že si své stálé zákazníky najde, protože kdo by nechtěl mít doživotní ozdobu právě od sympatické herečky?

Autor: Raina TomanováSouvisející články