Krásná dcera Davida Matáska ukázala rodinu. Kendy z Básníků je již skoro tři roky pyšným dědečkem

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
david matasek
Zdroj: Profimedia

Linda Matásková je nejstarší dcerou známého herce Davida Matáska. Ten hraje nejen v českých filmech a seriálech, ale také je hudebníkem. Na svou dceru je právem pyšný, protože se jí daří nejen v pracovní oblasti, ale také v soukromí.

Role Kendyho ve filmu Jak svět přichází o básníky byla jeho první rolí, která ho vystřelila na vrchol společně s Pavlem Křížem.

Matásek se za svůj život stihl čtyřikrát oženit a zplodit čtyři děti. Právě nejstarší Linda z něj na konci roku 2018 udělala dědečka, a to jen dva roky poté, co se narodil jeho nejmladší syn Antonín.

Vidět ho můžete v různých seriálech

Zatímco Matásek se objevuje hlavně na televizních obrazovkách, jeho krásná blonďatá dcera Linda je úspěšná v oblasti produkce, věnuje se také influencer marketingu. Podílí se například na vývoji Show Jana Krause, která je u českých diváků velmi oblíbená.

Linda nedávno na svém instagramu ukázala celou svou rodinku. Uvedla, že její manžel na fotografii šilhá schválně, jako na každém snímku, který si rodinka udělá.

Partneři mají krásnou dceru, která zanedlouho oslaví již tři roky. Jen dva roky přitom dělí malou Sofii od nejmladšího syna Davida Matáska, kterého si pořídil, když mu bylo 53 let. Informoval o tom Blesk.cz.

Matásek byl ženatý se Simonou, která působí jako kreativní producentka. Právě se Simonou má dceru Lindu, z prvního manželství žádné dítě nevzešlo. S třetí manželkou Kateřinou má dceru Marii a syna Benjamina.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Linda Matásková (@lindamataskova)

Linda oznámila těhotenství zajímavým způsobem

Že Linda podědila kreativitu po své mamince, bylo jasné hned. Předvedla ji například ve svém postu na instagramu, ve kterém sdělovali společně s partnerem, že čekají potomka. Její přítel Ondřej působil ve fotomontáži jako velký sprosťák, jenž své partnerce zakrývá nahá prsa a přitom ukazuje prostředníček.

U fotografie se objevila jen dvě slova „Kinder suprise“ a většině Lindiných sledujících došlo, co tím vlastně myslí, a začali jí gratulovat.

Na zážitky spojené s těhotenstvím neměla Linda vůbec smůlu, měla jich hned několik. Například během její návštěvy porodnice vypadl proud a sestřička na oddělení pronesla: „Moc se omlouváme za čekání, musíme počkat, až naskočí agregát.“

Dcera známého herce si tak užívá mateřskou dovolenou, kterou započala na konci prosince roku 2018. Připravila si tak ten nejhezčí dárek k Vánocům, jaký může žena dostat. Podle jejích příspěvků na instagramu by nejradši zastavila čas, aby si ho mohla co nejdéle užít s malou Sofií.

Matásek tak může být na svou dceru právem pyšný. Již v mladém věku stihla prorazit nejen na producentské scéně, ale hlavně si našla přítele, se kterým založila rodinu a cítí se šťastná. A třeba zanedlouho udělá českého herce dědečkem podruhé.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Raina TomanováSouvisející články