Leoš Mareš si s manželkou užívá na luxusní dovolené u četníků v Saint-Tropez

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Profimedia

Leoš Mareš ví, jak si užívat života. Aktuálně je s manželkou Monikou na luxusní dovolené, ze které pravidelně posílá fotografie svým fanouškům na Instagramu.

Mimo jiné se také pochlubil parkovištěm, na kterém můžete vidět spoustu luxusních vozů. Slunce, moře, skvělé jídlo a drinky – tak vypadá užívání dovolené na maximum. Pokud to ještě spojíte s příjemnou společností, dovolená se musí vydařit.

Mareš se těší na natáčení nové řady SuperStar

Leoš Mareš je součástí pěvecké soutěže SuperStar, již nejdříve moderoval, ale posléze se dostal mezi porotce, kteří rozhodují o tom, jaký soutěžící postoupí dál. V současné době si ale užívá krásného počasí v Saint-Tropez, navštěvuje společně s Monikou luxusní podniky a užívají si romantické večeře.

Leoš vystupuje také na koncertech, které se pořádají pod názvem Staré pecky. Hrají se v několika českých městech a kromě Mareše zde vystupují i další české hvězdy. Poslední koncert se koná 26. srpna na dostihovém závodišti v Karlových Varech.

Kromě toho Mareš moderuje Ranní show na rádiové stanici Evropa 2, kde společně s Patrikem Hezuckým dělají radost lidem již 24 let. Leoš ale začínal jako DJ, posléze se dostal do povědomí svým „zpěvem“ a vystupováním v kožichu.

Jak sám řekl, písničky složil vesměs v práci, ale měly takový úspěch, že se rozhodl uspořádat velký koncert. Byl velmi brzy vyprodaný a Mareš se rozhodl, že to nebyl jeho poslední koncert. I když se nyní věnuje hlavně rádiu a moderování různých akcí, lidé ho mají spojeného s hity jako „Lži jsou jako déšť“ nebo „Svalnatec“.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

S postováním snímků není pozadu ani jeho manželka Monika

Monika si užívá především slunce a moře a neváhá se ukázat na Instagramu jen v plavkách. Podle všeho si v manželství oba libují. Monika se věnuje cestování, ráda se pohybuje v módě. Na svém Instagramu tak propaguje výrobky známých značek.

Jakožto sólovému interpretovi se Marešovi v loňském roce moc nedařilo. Koronavirová opatření zrušila veškeré společenské dění, ale stejně jako jiní umělci se rozhodl vystupovat online, aby nejen potěšil své fanoušky, ale také si něco vydělal. A právě suma, kterou chtěl za vstupenku na „koncert z obýváku“, zvedla několik lidí ze židle.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Marešová (@monikamaresova)

Za dvouhodinovou show si totiž účtoval 990 korun. Pro některé směšná cena, ale mnozí se ohradili, že je to vysoká částka a vstupné by mělo být dobrovolné. Dočkal se ale také komentářů, ve kterých ho lidé obhajovali, že si nějak na živobytí vydělat musí.

Navíc si na koncert pokaždé pozve několik hostů, mezi které vydělanou částku rozdělí. Nepůjde mu tak celá suma do kapsy. A i kdyby, každý rok český moderátor na charitu rozdělí milion korun. Česká povaha se ale nezapře, vždy se najde někdo, komu se cena za vstupenky nebo jiný produkt líbit nebude.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články