Vlaďka Erbová na dovolené vyšpulila zadeček. Čerstvá čtyřicítka má pořád co ukázat

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
vladka erbova
Zdroj: Profimedia

Modelka Vlaďka Erbová je známá nejen díky své postavě a fotografiím, které se objevily například v Playboyi. Veřejnost o ní ví především díky jejímu soukromému životu, ve kterém prožila několik kotrmelců. I tak si ale česká Halle Berry užívá života, co to jde.

Se svými dětmi a kamarádkou tráví aktuálně Erbová dovolenou u moře, odkud postuje fotografie na svůj profil na instagramu. Na jednom snímku provokativně špulí zadeček, který se dočkal pochvalných komentářů.

Do modelingu se dostala již ve 14 letech, kdy vyhrála Miss Poupě. Původní profesí je manikérka, ale na přehlídkovém mole a před objektivy se těší mnohem větší popularitě.

V červenci oslavila 40 let, ale pořád má co nabídnout

Na muže ale tolik štěstí neměla. Mezi její partnery patřili hlavně tři muži, kteří jí obrátili život vzhůru nohama, jak popsala tuzemská bulvární média.

Prvním z nich byl manžel Zdeněk Bahenský. Vlaďky první velká láska a vztah, který nakonec skončil svatbou, a to v roce 2007.

Bahenský byl nadějným hokejistou, navíc spolu mají dceru Viktorii. V roce 2011 ale přišla krize, která skončila rozvodem. Malé dcerce byly teprve čtyři roky, když přišly hádky o výši alimentů a týkající se dcery samotné, jak psal Blesk.cz.

Bohužel ale všechny soukromé neshody řešili na veřejnosti a prostřednictvím médií. Nemohli si přijít na jméno a navzájem se osočovali.

Nyní jsou jejich vztahy na mnohem lepší úrovni, dokonce byli nedávno viděni spolu a spekulovalo se, jestli se k sobě nevrátili. To ale Erbová sama vyvrátila, ale je ráda, že se jejich vztahy urovnaly a mohou spolu s dcerou trávit čas společně.

Jejím druhým manželem byl průšvihář, fotbalista Tomáš Řepka. S ním se modelka seznámila ještě během rozvodu s Bahenským. Řepka byl navíc také ženatý, ale nakonec se s Renátou rozvedl a v roce 2013 přišla svatba s Erbovou.

Manželství vydrželo jen tři roky, házení špíny nebralo konce

Rozvod obou partnerů proběhl v klidu, ale následné měsíce tedy stály za to. Neplacení alimentů na syna Markuse, který se páru narodil v roce 2012, střídalo házení špíny z jednoho na druhého.

Řepka se v tu dobu dal dohromady s Kateřinou Kristelovou, se kterou společně podali jménem Erbové erotické inzeráty.

Ale Tomáše Řepku potkal krutý osud. V roce 2019 byl odsouzený za zpronevěru a právě falešné inzeráty, dostal 2,5 roku. Fotbalista se na svobodu dostal loni v lednu, trest mu byl zkrácen. Nicméně s Erbovou si dle Super.cz stále nemohou přijít na jméno a jejich vztah už nejspíše nenabude ani přátelské roviny.

Její třetí láskou byl Michal Gulaši. O několik let mladší hokejista byl partnerem Anety Vignerové, která ho Erbové dohodila. Pár ale netvořili dlouho, protože v roce 2019 románek skončil kvůli nevěře Gulašiho s jeho fanynkou.

Vztah sice chtěli zachránit, ale nepodařilo se. Od té doby je Vlaďka sama, ale doufám, že si ji láska najde. Sama ale říká, že už nechce sportovce, na které má smůlu.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články