Kateřina Brožová se toho nebojí. Vystavila své přednosti u bazénu a promluvila o plastice

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
katerina brozova
Zdroj: Profimedia

Kateřina Brožová patří mezi oblíbené herečky a zpěvačky. Objevila se například v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, kde několikrát zabodovala. Boduje také na svém instagramu, kde vystavuje své štíhlé tělo a provokuje v miniaturních plavkách. Takový snímek mohou její fanoušci vidět právě teď, kdy zapózovala u bazénu na zahradě.

Plastiku nemá, ale přiznává, že jednou možná přijde čas

Brožová je česká herečka, zpěvačka i moderátorka, která se pyšní tím, že i v 53 letech ještě nebyla na žádné plastice. Jak ale přiznala, brzy se to může změnit, protože věk nezastavíte a občas je potřeba si k mladistvému vzhledu trochu dopomoci.

Během pandemie stejně jako její kolegové přišla Kateřina o spoustu kontraktů a kšeftů. Na podzim roku 2020 stihla jen pár divadelních představení, ale jak sama v únoru uvedla pro deník Blesk, rozhodně neměla nouzi o práci.

„Pořád mám co dělat a málokdy se zastavím. Hodně práce je u koní, protože moje dcera jezdí parkur, okolo domu, v domě, stále je co dělat,“ prozradila sympatická blondýna.

„Samozřejmě mi chybí divadlo, ale to se bohužel nedá nic dělat. Finančně to zvládáme. Ale kdyby ne, tak já se práce nebojím a klidně půjdu kamkoliv,“ svěřila se herečka, která, stejně jako spousta jiných žen, mohla v únoru konečně využít služeb kadeřníka, i když za přísných podmínek.

Brožová i přes svůj věk vypadá velmi dobře. „Zatím jsem se bez řezání nebo botoxu v obličeji obešla, pořád mi stačí kvalitní kosmetika. Když už bych se někdy odvážila kvůli vzhledu jít pod kudlu, jak se říká, tak bych si nechala upravit prsa,“ práskla na sebe Brožová Blesku.

Brožová vypadá velmi dobře, a i kdyby se pro nějaký zákrok rozhodla, fanoušci by ji v tom rozhodně podpořili.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katerina Brozova (@brozovakaterina)

V době pandemie si založila vlastní společnost

Herečka se během pandemie potýkala s nedostatkem pracovních nabídek. „I když jsem trpělivý člověk, všechno má mít nějaký limit a konec. Také se musíme něčím živit,“ uvedla pro iDnes.cz.

Založila si společnost, pod kterou bude pořádat koncerty, divadelní představení a také točit filmy nebo videoklipy. „Jedním z konceptů je prohlídla prostorů mělnického zámku spojená s muzikou. Vystupují tu známí kolegové, teď tu byla například zpěvačka Lenka Filipová,“ řekla herečka.

Sympatická Brožová žije na samotě, momentálně jen se svou dcerou Kateřinou, která už je dospělá. Jak sama Brožová přiznala, lásku ve svém životě potřebuje, ale není to tak, že by chlapa vyloženě hledala. Je totiž už několik let sama a říká, že si vystačí se svou dcerou.

„Žádný muž se se mnou nikdy nerozcházel. Všichni partneři naopak velmi litovali toho, když jsem je opustila. Pokud mi bude to štěstí a radost v podobě lásky ještě dáno, budu ráda. V životě samozřejmě lásku potřebuji,“ svěřila se Kateřina, pro kterou žádný její vztah nebyl bez lásky.

Pokud bude pravidelně na sociální sítě přidávat podobné snímky, možná se již brzy najde ten pravý.

Zdroj: Instagram, Blesk, iDnes

Autor: Raina TomanováSouvisející články