Daniela Peštová opět vystavila svou dechberoucí figuru v plavkách. Všichni můžou Haberovi leda závidět

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
daniela pestova
Zdroj: Profimedia

Daniela Peštová je topmodelka, která se nebojí své tělo vystavit i po padesátce. Její postavu jí mohou závidět i mnohem mladší kolegyně. Nedávno se ukázala na instagramu, kde sdílela fotografii v černých plavkách, ve kterých ještě vyniklo její snědé opálení.

Daniela Peštová je již několik let spojována se zpěvákem a porotcem Superstar Pavolem Haberou. Možná ale mnoho lidí netuší, že má nejstaršího syna s Tommasem Butim, se kterým není už od synových dvou let.

Synovi se otec moc nevěnoval, od jeho pěti let se mu věnuje Habera

Daniela už před lety promluvila o svém bývalém partnerovi. Prý jen utrácel peníze, pořádal párty, které ale neplatil ze svých peněz, ale z jejího účtu informuje Ahaonline.cz. Zároveň Peštové kupoval drahé šperky, kytice a neváhal ji vozit v luxusních automobilech.

Buti se měl prosadit hlavně v oblasti podnikání, ale po čase se přišlo na to, že neplatí svým dodavatelům, kterým se jeho přístup samozřejmě nelíbil. Po jednom obchodu, který nedopadl podle jeho představ, oznámili oba dva rozchod.

Hlavní příčinou rozpadu manželství ale nebyly nevydařené obchody, ale románek, který měl Buti udržovat s další modelkou. Následně se dostal do Itálie, kde žije od dob, co se s Danielou rozešli. Do Ameriky se již vrátit nemůže, protože by skončil před soudem.

Není nikomu známo, jestli se se svým synem vůbec vídá, od jeho pěti let ho totiž s Peštovou vychovává Paľo Habera. Ten s modelkou žije již velmi dlouho, nedávno se dokonce objevily spekulace, že se konečně vzali, a to když Daniela na jedné fotografii ukázala prsteny na rukou.

Ten, kdo nesleduje Peštovou na sociálních sítích, možná bude překvapený. Rozhodně se totiž nestydí za svou postavu. Vždyť v mládí byla úspěšnou topmodelkou, která byla oblíbená mezi fotografy, a i teď by jí mohly mladší ženy závidět.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniela Pestova (@daniela_pestova)

Nejstarší syn Peštové oslavit již 25 let

„Někdy si nejsem jistá, kdo vychovává koho, ale jedno vím – díky tobě jsem nejlepší verze sebe sama. Vše nejlepší,“ vyjádřila se Peštová ke dni narozenin svého syna. Yannick se vyznačuje svým vlastním stylem, na jeho profilu najdete spoustu zajímavých fotografií.

Jižanské rysy se v něm nezapřou, stejně jako cit pro oblékání. Kromě Yannicka má modelka také dceru Ellu a syna Paula Henryho. Dvě mladší děti má právě se slovenským muzikantem Haberou. Oba dva zatím neprozradili, zda se již vzali, nebo stále žijí na „psí knížku“ i po několika letech.

I Habera už má za sebou jedno manželství, rozvedl se v roce 2000 se svou ženou Naďou. S tou má dceru Zuzanu, která už má vlastního potomka, takže ze zpěváka je už dědeček.

Zdroj: Aha!. Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články