Topmodelka Pavlína Pořízková odhalila smutnější tvář. Takhle vypadá, když je úplně na dně

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
pavlina porizkova
Zdroj: Profimedia

Pavlína Pořízková je známá česká topmodelka, která se již v útlém věku objevila na obálkách různých časopisů. I po padesátce se rozhodně nebojí ukázat nahotu a fotí lechtivé snímky. Nedávno však sdílela na instagramu fotografii, na které je vidět, že je velmi smutná.

Prozradila, že její důvěra v někoho blízkého byla narušena, a ačkoliv je instagram plný šťastných příspěvků, i takové, jako je ten její, patří mezi to, co by lidé měli vidět.

Pavlínu bolí ztráta důvěry v jednoho člověka

Svěřila se s bolestnou ztrátou důvěry v důležitého člověka, kterého milovala. Nedávno se totiž rozešla se svým přítelem, scénáristou Aaronem Sorkinem, se kterým byla poprvé viděna na předávání Oscarů. Poprvé se tak od smrti svého manželka Rica Ocaska ukázala na veřejnosti s mužem.

Podle amerických médií spolu chodili několik měsíců. Topmodelka s českými kořeny ale již dříve randila s Edem Solomonem. To bylo v roce 2019, krátce po smrti jejího manžela. S ním má dva syny – Jonathana a Olivera. Rozvod oznámili v roce 2018, žili společně 28 let.

Krátce před smrtí ještě stihnul Ocasek aktualizovat svou závěť, ze které vyškrtnul právě svou manželku Pavlínu a také děti z předchozího vztahu. „Pavlíně Pořízkové nenáleží nic z dědictví a nic jí neodkazuji. Jsme v rozvodovém řízení. I kdybych zemřel před jeho dokončením, manželka nic nedostane, proto mě opustila,“ píše se v oficiálních dokumentech.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Paulina Porizkova (@paulinaporizkov)

Peníze vydělané v modelingu investovala právě do manželství

Sama Pořízková se bohužel již nikdy nedozví, proč ji manžel vyškrtl ze závěti. Podle jejích slov, která poskytl server iDnes.cz, všechny peníze, které vydělala modelingem, investovala do manželství. Bohužel už se nikdy pravdu nedozví.

Ocasek zemřel ještě před samotným rozvodem v září 2019. Byl frontmanem kapely The Cars a příčinou smrti bylo nemocné srdce.

Dnes již bývalý partner Pořízkové Sorkin byl několik let ženatý s Julií Binghamovou, spojovaný byl také s Kristin Chenowethovou nebo herečkou Kristin Davisovou.

Pavlína Pořízková má české kořeny, pochází s Prostějova. Již v roce 1983, kdy jí bylo pouhých sedmnáct let, se dostala na obálku Sports Illustrated. Následoval časopis Playboy. V roce 1922 patřila mezi deset nejkrásnějších žen světa.

Na svém instagramu těší fanoušky svými nahými nebo polonahými fotkami. I v 56 letech má co nabídnout a ráda se ukazuje.

Hrála dokonce ve filmech, mezi snímky v její filmografii patří Anna, Její alibi nebo Arizona Dream. „Jsem vděčná za jeho přítomnost v mém životě. Pomohl mi uzdravit se a získat samu sebe,“ napsala a dodala, že Sorkin je vtipný, zábavný a sexy. Respektuje ale jeho soukromí a neprozradila důvody rozchodu.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články