Nejpřísnější moderátorka Česka se může pochlubit andělsky krásnou dcerou. Tady se příroda opravdu vyřádila

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
michaela jilkova
Zdroj: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Michaela Jílková je známá jako asi nejpřísnější moderátorka v České republice. Moderátorka a rozhlasová hlasatelka se zapsala do povědomí lidí především moderováním televizního pořadu Kotel. Málokdo ale možná ví, jakou má doma andělsky krásnou dceru.

Jílková se specializuje na moderování talkshow a pořadů, do kterých jsou zváni politici. Kromě Kotle je od roku 2008 známá také díky pořadu Máte slovo. A jak si jistě každý uvědomujeme, v takových případech je zkrátka nutné umět si sjednat ve studiu pořádek.

Moderátorka to dokázala i v jednom z dílů, kdy v zákulisí jednomu z kameramanů začal zvonit mobilní telefon. Místo toho, aby ji nepříjemnost vykolejila, zeptala se, kdo se opovážil vyrušovat. Diváci se její rychlé reakci zasmáli, ze zákulisí se ale nikdo nepřiznal. Hlavní je, že si moderátorka viníka zkrotila. Je doma tak přísná i na svou dceru?

Dvojnásobná maminka

Každý ví, že výchova dítěte chce trpělivost, ale někdy také přísnou a pevnou ruku. S tím asi nemá Jílková problém. Z prvního manželství má syna Jakuba. Jelikož chlapci bývají v pubertě trochu rošťáci, nejspíš si s ním užila své. Výchovu dcery Marie, která se jí narodila v roce 2004, zvládla už levou zadní.

I když je Michaela Jílková považována za kata, její přísné oči a černé vlasy působí ve skutečnosti dost sexy, a ona tak rozhodně nemá problém s pozorností kamer. Vypadá skvěle a kdejaký chlap se za ní otočí. Pánové, dejte si ale pozor, nechcete přeci, aby vás tahle žena zpražila pekelným pohledem.

jilkova dcera

Zdroj: Profimedia

Zato její dcera Marie je pravý opak. Je po mamince sice krásná, ale vlasy má blonďaté a na jejím obličeji nikdy ve společnosti neuvidíte nic jiného než úsměv. Hodně lidí se proto směje, že má doma tahle ďáblice dcerku anděla, a tvoří spolu proto tak trochu vtipné duo.

Podobné rysy

Dcera pravidelně maminku doprovází do společnosti. Objevily se spolu například v roce 2018 na přímém přenosu StarDance aneb Když hvězdy tančí, kde se dokonale sladily oblečením. Jejich kontrastní vzhled, ale zároveň společné rodinné rysy zkrátka zaujaly každého na první pohled.

Od té doby se objevily před kamerami a fotoaparáty obě bok po boku ještě několikrát, nikdy ale už nevznikla tak legendární fotografie, jako právě tehdy.

Čím se stane Marie v budoucnu? Bude se věnovat moderování jako její matka? Většina lidí si to s její milou tváří nedovede ani představit.

Na druhou stranu mnoho rodinných přátel dodává, že Michaela působí přísně jenom před kamerami. V osobním životě je to prý milá a přátelská žena. Je proto možné, že z Marie nakonec vyroste také umělkyně s proříznutou pusou, která dokáže srovnat kdekoho do latě.

Zdroj: krajskelisty.cz, Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články