Martha Issová se ve Varech pochlubila dcerou. Ta se po boku rodičů roztomile culila

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
martha issova
Zdroj: Profimedia

David Ondříček je režisérem velmi očekávaného snímku Zátopek, také je již deset let partnerem herečky Marthy Issové. Na karlovarském filmovém festivalu se ale pochlubili také něčím jiným.

Přiznali, že jsou manželé! Byly jasně vidět jejich snubní prsteny, se kterými se veřejně pochlubili. Dokonce prozradili i detaily ze své svatby. Jsou spolu deset let a mají spolu dvě malé děti. Se starší Františkou vyrazili manželé právě na premiéru Zátopka.

Malá Františka je celá maminka

Issová ukázala starší dcerku, která se roztomile culila. Issová si na premiéru oblékla krásné černé šaty s hlubokým výstřihem, její manžel si vzal tmavé sako a džíny. Malá Františka na sobě měla spoustu barviček a tulila se k mamince.

Issová se ve Varech pochlubila nejen dcerkou, ale prozradila i detaily ze svatby. „Udělali jsme velice malou svatbu. Můj kamarád a producent filmu Zátopek Kryštof Mucha byl svědek,“ řekl Blesku Ondříček. Issová k tomu jen dodala: „My jsme měli úplně malinkou, malilinkatou svatbu. A bylo to krásný.“

Ještě v říjnu přitom Issová prozradila, že má za sebou několik filmových svateb, na tu svou opravdovou ale stále čeká. Vdávala se také právě ve snímku Zátopek, kde si zahrála hlavní ženskou roli – oštěpařku Danu Zátopkovou.

„Není to tak, že bychom nechtěli. Spíš máme problém najít čas. Pořád byla nějaká práce nebo já byla těhotná,“ prozradila tenkrát pro Blesk česká herečka. Možná tomu pomohla koronavirová pauza, během které měli partneři mnohem více času na sebe.

martha issova rodina

Zdroj: Profimedia

Na uvedení filmu se čekalo dlouhé roky

Premiéra filmu Zátopek byla na spadnutí. Po několika letech čekání se diváci dočkali. Během pandemie měl Ondříček čas na postprodukční dokončení filmu, který je o Emilu Zátopkovi, českému běžci, který si podmanil celý svět.

Issová byla nadšená z atmosféry, která vládne na filmovém festivalu ve Varech. „Je to úžasný, že startujeme právě tady, na místě a ve společnosti lidí, které máme tak rádi,“ netajila se nadšením Issová. A také nezapomněla poděkovat svému muži, nejen za to, že ji obsadil do hlavní ženské role.

„Tobě děkuju za všechny ty krásný chvíle, lásko moje! Trochu se třesu trémou a jsem dojatá a hysterický šťastná,“ vyjádřila svou lásku Martha. „Díky mému partnerovi dostávám tak skvělé příležitosti, jsem dojatá, že mi dává tolik důvěry,“ prozradila.

Kromě devítileté Františky spolu nyní již manželé vychovávají ještě tříletou Emilku, která ale letošní festival vynechala. Zážitky tak bude mít jen starší dcera, která je své malé sestřičce určitě ráda převypráví.

Zdroj: Profimedia, Blesk

Autor: Raina TomanováSouvisející články