Monika Absolonová zaskočila za kolegyni a pěkně trpěla. Kdo ji donutil hazardovat se zdravím?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
monika absolonova
Zdroj: Profimedia

Česká zpěvačka Monika Absolonová místo odpočinku vystupuje na koncertech. Po zlomenině nohy to není zrovna nejlepší nápad a zpěvačka přiznala, že velmi trpí.

Na sobotním koncertě zaskočila za Hanku Zagorovou, která musela ze dne na den zrušit veškerá vystoupení, protože má zdravotní komplikace spojené s postcovidovým syndromem. Koncertovala tak hodně narychlo a přiznala, že na nabídku kývla až na poslední chvíli.

Možná měla raději odpočívat, ale koncert si užila

„Moc děkuju všem statečným, kteří v dešti dorazili na koncert! Byli jste super,“ napsala Absolonová na sociální sítě. „A dnes odpočívám, páč mám nohu jak balón velikou.“ Monika vystupovala krátce po zlomenině nohy. Místo rekonvalescence „poskakovala“ na pódiu a těšila fanoušky.

I když se před nimi tvářila statečně, bylo jasné, že hodně trpí. Odpočinek je tak na místě. Zpěvačka je po obnovení koncertů v jednom kole, a to je dobře. Nedávno totiž oznámila rozchod s Tomášem Hornou, se kterým má dva syny. V soukromé rovině se jí tedy moc nedaří, ale pracovně si nemá na co stěžovat.

Musela dokonce odmítnout nabídku Zagorové, aby si zazpívala na jejím výročním koncertě. Ten byl sice nakonec také zrušen, ale i tak musela Absolonová odmítnout na něm vystupovat. Byla to atraktivní nabídka, ale již měla domluvenou jinou akci.

Koncert v Benešově se několikrát odkládal, proto odmítla Lucernu

„Hanička Zagorová mi volala, jestli bych nevystupovala v Lucerně u příležitosti jejích narozenin. Moc jsem chtěla, protože mám Hanku strašně ráda, ale bohužel tam nebudu,“ vyjádřila se Absolonová před nějakým časem pro ahaonline.cz.

„Benešov je moje rodné město,“ vysvětila důvod, proč se Lucerny nemůže zúčastnit. Právě tam totiž bude po několika odkladech vystupovat. S tím je spojená také jedna smutná událost, se kterou se česká zpěvačka svěřila.

„Jak jsme tam měli hrát třikrát nebo čtyřikrát, měla jsem lístky pro tetu Marušku, která mezitím bohužel umřela. Tak mi to bude hrozně líto, protože ty lístky mám pro ni pořád zarezervované,“ smutnila Monika. Přiznala také, že po více než roční pauze má velkou trému, jestli koncertování zvládne.

Není ale jediná, která má problémy s nervozitou. Málem nevystoupil také Martin Schreiner, který byl vystresovaný natolik, že se schoval v kanceláři. Přesvědčit ho museli až produkční. Nakonec všechno zvládl, ale dlouhá pauza, při které se mohlo zpívat maximálně online, nikomu neprospěla.

Zdroj: Deník Aha!

Autor: Raina TomanováSouvisející články