Bratr vévodkyně Meghan nastupuje do oblíbené reality show. Čeká se, že jí to pořádně osolí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
meghan prince harry
Zdroj: Profimedia

Vévodkyni ze Sussexu Meghan Markle je dnes 40 let. V roce 2017 si vzala Prince Harryho a stali se jedním z nejslavnějších párů v Anglii. S jejich vztahem ale od začátku nesouhlasil Meghanin bratr Thomas, se kterým se už dlouhé roky nebaví. A teď by se pravděpodobně dalo očekávat, že se své sestře opět pokusí pěkně znepříjemnit život.

Thomas Markle junior je o 15 let starší než Meghan. Už dávno ji v médiích označil jako rozmazlenou a vypočítavou ženu, která se stará především sama o sebe. Mnohokrát dal najevo, že svou sestru příliš nemusí, vrcholem byl ale dopis, který poslal princi Harrymu těsně před svatbou.

V tom ho varoval, aby si jeho sestru nebral. Prý mu zničí život. Nakonec ale jeho slova nic neznamenala a Meghan s Harrym se stali manželi, o kterých se v médiích mluví daleko víc než o nějakém dopise. Je ale možné, že se to teď změní?

Nastoupí do Big Brothera

Big Brother je jedna z nejproslulejších televizních show, která se proslavila po celém světě. Patnáct soutěžících nastoupí do vily, kde spolu po několik týdnů žijí pod dohledem kamer a svým chováním se snaží zapůsobit na diváky. Je to ale mnohdy kromě finanční odměny, která je stanovena jako výhra, také možnost, jak se v médiích vyjádřit.

Do letošního Big Brothera, konkrétně australské verze, nastupuje poměrně překvapivě právě Meghanin bratr. A diváci očekávají, že hlavním tématem veškerých jeho rozhovorů bude právě jeho odcizená sestra. Už v ukázkách show se totiž několikrát k jejímu jménu vyjádřil.

thomas markle junior

Zdroj: Profimedia

Vévodkyni ze Sussexu podle svých slov Markle viděl naposledy v roce 2011. I dnes ji ale označuje za falešnou a domýšlivou ženu. Jeho rodina věřila, že se po letech jeho názor na sestru změní, nicméně to ani v současné době nevypadá, že by měl Thomas Meghan nějak v lásce.

Nejsem zahořklý, jenom zmatený

V ukázce na show Thomas několikrát zopakoval, že se cítí jako ten největší bratr ze všech, čímž na jednu stranu vyzdvihoval své šance na výhru v soutěži, na druhou stranu ale zároveň tak trochu skrytě mluvil o tom, že jako starší bratr zná Meghan ze všech nejlépe a jeho úsudek o ní není mylný.

Thomas nebyl nakonec před lety pozván na svatbu Harryho a Meghan. V médiích řekl, že mu to nevadí. Necítí se nijak zahořklý, ale spíše zmatený. Ačkoli princi Harrymu napsal, že pro něj není Meghan tou pravou, nedocílil vůbec ničeho.

Co ukáže v show Big Brother? Pokusí se zase před médii vévodkyni potopit, bude vůbec o celé věci mluvit? Podle médií i fanoušků velmi pravděpodobně. Zda mu to ale vynese slávu, nebo okamžitý konec v soutěži, to zatím jasné není. Nechme se překvapit.

Zdroj: Daily Mail

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články