Princ Harry královskou rodinu opravdu nešetří. V seriálu otevře třináctou komnatu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
princ harry
Zdroj: Shuttestock

Aktivity prince Harryho a jeho ženy po opuštění královské rodiny jsou častým terčem kritiky. Nyní se oba objeví v seriálu o duševním zdraví s názvem The Me You Can’t See. Zveřejněný trailer zobrazuje záběry zachmuřelého prince i útržky pohřbu jeho matky, princezny Diany.

Oficiální premiéra seriálu proběhne v pátek 21. května. Harry i Meghan mluví o svých problémech otevřeně, Harry se naposledy rozpovídal v podcastu amerického herce Daxe Sheparda, kde kritizoval svůj minulý život člena královské rodiny.

V seriálu zazní další detaily o princových problémech

V dokumentárním seriálu zazní mnoho příběhů zaměřených na duševní zdraví. Kromě vévody ze Sussexu a jeho manželky se svěřila i Lady Gaga, hvězda NBA DeMar DeRozan či americká herečka Glenn Close. Seriál vytvářela známá moderátorka Oprah Winfrey ve spolupráci s princem Harrym.

V krátkých útržcích zveřejněných v traileru Harry vysvětluje, že odchodem do USA chtěl přerušit „genetický koloběh utrpení“ způsobený svým otcem. Dvouletého syna Archieho a zatím nenarozenou dceru nechtěl vychovávat v „toxickém“ prostředí, ve kterém sám vyrostl.

V Indii posilují imunitu nevšedním způsobem. Tamní lékaři doporučují metodu, z níž se mnohým zvedne žaludek

Před několika dny princ Harry přirovnal život v královské rodině k něčemu mezi Truman show a životem v zoologické zahradě. Během rozhovoru se svěřil, že o odchodu z královské rodiny přemýšlel už od svých dvaceti let, dokázal to ale až s pomocí manželky.

Pravou svobodu podle svých slov poznal až v Los Angeles. „Mohu vzít Archieho třeba na sedačku na kole a jít se projet. Dříve by něco takového vůbec nepřicházelo v úvahu,“ prohlásil vévoda. Přiznal také návštěvy terapií.

Musíme zastavit genetickou bolest a utrpení, říká Harry

„Je tu spousta genetické bolesti a utrpení, které se mohou stejně přenášet i na mé děti, a my jako rodiče bychom měli udělat maximum pro to, abychom to zastavili,“ uvedl Harry s tím, že i kvůli tomu se s rodinou odebral do Spojených států.

Buckinghamský palác se k poslednímu interview prince Harryho a jeho dalším aktivitám nevyjádřil, dá se ale předpokládat, že členy královské rodiny praní špinavého prádla na veřejnosti nijak netěší. I velká část Britů považuje jeho poslední kroky za sobecké a sebestředné.

Velkou vlnu nevole vyvolal rozhovor manželského páru s Oprah Winfrey, kde Meghan naznačila rasismus v královské rodině a promluvila i o dalších intimních detailech. Nedlouho poté zemřel královnin manžel princ Philip, na jehož pohřeb Meghan z důvodu pokročilého stupně těhotenství nepřiletěla.

Autor: Aneta StřechováSouvisející články