Ondřej Soukup prozradil důvod rozvodu s Gábinou Osvaldovou. Překvapí vás, co za tím stálo

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
soukup soralova
Zdroj: Profimedia

Široké veřejnosti bylo známo, že se Ondřej Soukup rozešel se svou ženou Gábinou Osvaldovou kvůli své milence, Lucii Šoralové. Ta je o 26 let mladší, ale nakonec hudebník uvedl, že důvod odchodu od Gábiny byl zcela jiný.

„Gábina na mě samozřejmě měla velký vliv, pracovně jsem s ní konzultoval všechno, kolikrát jsme se u toho hádali, bylo to bouřlivý. Ale taky mě opustila, i když si všichni mysleli, že já opustil ji kvůli Lucce,“ svěřil se Soukup magazínu Téma.

Gábina ho opustila kvůli jinému chlapovi

„Gábina už se mnou prostě nechtěla žít a já se jí nedivím. Měla nový vztah, který má dodneška. Já se pak dva roky potácel a opíjel s kamarádem Danem Závorkou po barech, žil jsem velmi mládeneckým životem a musím říct, že to vůbec nebylo špatný. Jenže potom do toho vstoupila Lucka, začali jsme spolu chodit a dopadlo to tak, jak to obvykle dopadá,“ pokračuje Soukup.

I když byl Soukup stále manželem Gábiny Osvaldové, stýkal se se svou milenkou Lucií Šoralovou, ukazoval se s ní na veřejnosti a rozhodně své city k ní netajil. Lucia ale nakonec dosáhla toho, co se mnoha milenkám vůbec nepovede – Soukup se rozvedl a vzal si ji.

Společně mají dvě děti, ale zpěvačka ze Slovenska poznala, že ani manželský život není procházka růžovou zahradou. Lucia totiž přiznala, že i oni zažili těžké časy. Nebyly za tím ale partnerské problémy, ale koronavirus, který potrápil všechny obyvatele.

Lucie měla strach o svého milovaného Ondřeje

Vzhledem k tomu, že koronavirus si nevybírá, u Šoralové se nakazili všichni z jejích nejbližších. Bohužel Ondřej měl jeden z těch těžších průběhů. Zpěvačka si tak prožila období strachu, kdy nevěděla, jak to s jejím manželem vůbec dopadne.

Na sociálních sítích se poté svěřila s tím, jak těžké to vedle Ondřeje bylo, když ona sama mu nemohla vůbec pomoci. Její statusy byly napsané drsně, pouštěla se hlavně do notorických popíračů této nebezpečné nemoci.

„Vyzývám všechny dotčené, aby raději nastrkali vidličky do zásuvek, než chodili bez roušek. Tím by se toho dost pořešilo. Děkuji uctivě,“ zní jeden z komentářů, které uvedl Blesk.cz. Bohužel i Soukup se musel potýkat s odchodem některých svých přátel a kolegů. Zemřeli Vladimír Marek a František Segrado, kteří byli jeho vrstevníky.

Ondřej Soukup byl členem poroty první řady Česko hledá Superstar, stal se také porotcem druhé řady a působil i v soutěži X Factor, kde hodnotil soutěžící. S bývalou manželkou má syna Františka, který působil v kapele Nightwork. Se Slovenkou se oženil v roce 2017.

Zdroj: Téma, Blesk

Autor: Raina TomanováSouvisející články