Dcera Ondřeje Vetchého mu z oka vypadla. Tato kráska si s ním zahrála i ve filmu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Ondrej Vetchy
Zdroj: Adolf Horsinka / MAFRA / Profimedia

Ondřej Vetchý je slavný český herec, který se proslavil v nejednom snímku. Babí léto, Vratné lahve nebo Bábovky. To je jen malý výpis filmů, ze kterých si ho po roce 2000 můžeme pamatovat. A to v televizi působil už dávno předtím. Filmové herectví navíc dokázal skloubit s divadlem.

Je vidět, že má Vetchý kariérně dost práce. I tak si ale najde čas na rodinu. Jeho dcera Rebeka je dnes šestnáctiletá dívka a on by pro ni udělal první poslední. A není se čemu divit, podle všeho si to zaslouží.

Jelikož se herec médiím spíše vyhýbá, poslal ji za sebe tehdy i na premiéru filmu Bábovky. Tam Rebeku odchytla média, a okamžitě se tak roznesla zpráva o tom, jakou krásnou dceru má herec doma.

Celá řada nápadníků

Nejeden puberťák by se jistě o Rebeku pokusil, kdyby neměl respekt z toho, že jde o dceru slavného herce. Rebeka je tmavovlasá dívka s kadeřemi po ramena a veselým úsměvem.

Rebeka Vetcha

Zdroj: Profimedia

Její sympatické černé oči na premiéře ladily s černými šaty a kabelkou. Dcera Vetchého tak dokázala, že už v tak mladém věku ví, jak se obléknout a nalíčit, aby udělala dojem. Není tedy divu, že podle mnoha médií se za ní nejeden mladík otočil.

Navíc se Rebeka nebojí kamer a usmívat se do objektivů opravdu umí. Kromě toho je také nadaná a v mnoha ohledech se potatila. Má za sebou totiž už dokonce i nějaký ten filmový zážitek.

Mladá herečka

V roce 2014 se poprvé objevila ve filmu. Tehdy si zahrála ve snímku Všiváci. V této české komedii hrál její otec hlavní roli, a dohlédl tak na její bezpečí. Zároveň jí dal nějaké ty herecké rady.

A ona si z nich jistě vzala mnohé, protože se u režisérů osvědčila a později si zahrála také v Pohádkách pro Emu. I tam na ni Vetchý dohlížel, ale nebylo to již tolik třeba, ukázalo se, že herecký talent dcera zkrátka zdědila.

Na ní i na syna Árona je Vetchý pyšný. Děti vychovává společně s manželkou Irenou, která si může jen libovat, jaké skvělé a nadané osoby doma má.

Co vyroste z mladého chlapce, zatím jasné není, pokud ale podědil rodinné geny, bude to něco velkého.

Zdroj: Profimedia
Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články