Heidi Klum si užívá na dovolené s mladším manželem. Předvedla dokonalý zadek na lodi

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
heidi klum
Zdroj: Profimedia

Heidi Klum právě prožívá romantickou dovolenou se svým manželem Tomem Kaulitzem v Itálii. Jak už je u této osmačtyřicetileté modelky zvykem, nejrůznější snímky sdílí na svých sociálních sítích. Naposledy své fanoušky provokovala perfektním výhledem z lodě. A nezapomněla na ně vystrčit své dokonalé pozadí, jak píše web Fox News.

Tomu se říká život. Pohoda, sluníčko, koupání… to vše na luxusní jachtě s o generaci mladším manželem. Klum zkrátka ví, jak dát na odiv svou spokojenost. A také postavu, která jí na toto všechno vydělala.

Koupání na luxusní jachtě

„To je ale výhled,“ napsala Klum ke svému příspěvku. Také nezapomněla přidat video, které ji zachycuje v bikinách s barevným vzorem.

Už se fanouškům na sociální síti ukázala nahoře bez nebo jak pózuje na tryskáči, tentokrát přidala další těžký kalibr a obšťastnila je výhledem na své pozadí. A rovnou u příspěvku vypla komentáře.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Heidi Klum (@heidiklum)

Za Toma Kaulitze, který se proslavil v německé skupině Tokio Hotel, se provdala v únoru 2019. Svůj slib stvrdili tentýž rok v srpnu znovu, a to právě na luxusní jachtě, kde slavila svatbu i Grace Kelly. Nyní si na moři užívají znovu a jde vidět, že jsou pořád bláznivě zamilovaní.

Kvituje přítomnost skutečných žen na molech

Klum se také vyjádřila k nedávné redefinici značky Victoria’s Secret, jejíž tváří byla v letech 1999 až 2010. Jako andílek ikonické značky spodního prádla předváděla odvážné kousky na mole po boku stejně hubených a dlouhonohých kolegyň.

Jenže i Victoria’s Secret ví, že je nutné přizpůsobit se době a nabídnout společnosti to, po čem zrovna prahne. A to jsou obyčejné holky či skutečné ženy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Heidi Klum (@heidiklum)

„Věci se musí změnit,“ řekla Klum The Sunday Project na začátku července tohoto roku, kdy byl rebranding značky představen. „Už bylo načase, to je jediné, co k tomu mohu říci,“ nechala se slyšet.

Přestože ona pořád spadá do kategorie „andílků“, tedy dokonalých krásek, uvědomuje si, že vnímání společnosti se posunulo a prim hraje různorodost. Proto se tváří značky stala i lesbická fotbalistka, transgender modelka nebo žena kyprých tvarů.

Zdroj: Instagram, Fox News, The Sunday Project

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články