Láska jako hrom: Jennifer Lopez a Ben Affleck si užívali žhavé doteky na jachtě za 130 milionů dolarů

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
jennifer lopez ben affleck
Zdroj: Profimedia

Jejich vztah začal v roce 2000. Lidé si hvězdný pár okamžitě oblíbili a herec Ben Affleck se zpěvačkou a herečkou Jennifer Lopez se mohli brzy pyšnit oficiálním označením Bennifer. Jenže v roce 2003 se rozešli a dlouho to vypadalo, že je mezi nimi naprostý konec. Teď se k sobě ale vrátili a vypadá to, že k sobě mají blíže než kdy dřív, jak píše Daily Mail.

Fanoušci jsou nadšení, že je pár zpět. A média se rozhodně nedrží zpátky ve svém sledování toho, jak se bude celá situace mezi Benem Affleckem a Jennifer Lopez vyvíjet. Dokazují to i fotky z jachty, na kterých si oba herci užili narozeninovou oslavu.

Na jachtě v celkové hodnotě 130 milionů dolarů oslavila Jennifer své padesáté druhé narozeniny. Její o čtyři roky mladší přítel z ní doslova nemohl odtrhnout ruce. A nejen to. Pro média pár předvedl líbačku, jakou dlouho nikdo neviděl.

Zamilovaný pár

Na lodi se šesti palubami, obrovským bazénem a vířivkou zažil pár krásné chvíle, které neunikly médiím. Na celé sérii fotografií jsou Affleck a Lopez zachyceni jako šťastný pár, který se na sebe usmívá a jeden od druhého se nemůže odtrhnout.

Líbající se hvězdy vyfotili fotografové hned z několika úhlů, zdá se ale, že si s tím ani jeden z nich nedělá starosti. Po tolika letech se zkrátka nemohou jeden druhého nabažit a kdo ví, co se pak dělo v soukromí, kam už se média nedostala.

Oběma umělcům to na fotografiích sluší, ať už o nich mluvíme jednotlivě jako o krásné blondýnce v pruhovaném crop topu a fešákovi v polokošili s letním vzorem, nebo jako o slavném páru Bennifer.

Do zásnub se nehrnou

Fanoušci jsou rádi, že se pár po tolika letech dal opět dohromady. Jejich lásku jim přejí a mnozí jsou nadšení, že i ve svém věku herci dokážou předvést takovou mladickou nadšenost ze společně strávených chvil.

Jennifer Lopez je podle vyjádření jejích blízkých spokojená a šťastná. Ačkoli je ale zamilovaná až po uši, do zásnub, nebo snad dokonce rovnou do sňatku se nežene. A diví se jí asi jen málokdo.

Možná nechce, aby se historie opakovala. Ben ji už jednou požádal o ruku a ona řekla ano. Než ale stačilo ke sňatku skutečně dojít, pár se tehdy rozešel. Dnes tak nejspíš nechtějí nic uspěchat.

Zdroj: dailymail.co.uk, wikipedia.org, elle.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články