Sylvester Stallone se pochlubil svými dcerami. Tyhle krásky to rozjíždějí v modelingu

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
sylvester stallone
Zdroj: Denis Makarenko / Shutterstock.com

Sylvester Stallone ohromil fanoušky vzácným rodinným snímkem. Nechal se totiž vyfotit se svými třemi dcerami na svůj profil na sociální síti Instagram. Všechny jsou modelky a jedna je hezčí než druhá. Slavný Rocky a Rambo v jedné osobě se dme pýchou, má však na své děti jednu velkou prosbu. O co je žádá?

Devatenáctiletá Scarlet, čtyřiadvacetiletá Sophia a dvaadvacetiletá Sistine. To jsou osudové ženy nestárnoucího Sylvestera Stalloneho, který brzy oslaví 75. narozeniny.

„Jsem velmi šťastný člověk, že mám tak úžasné a milující děti, které mi nepřinesly nic jiného než radost,“ rozplývá se hrdý otec v popisku u snímku na svém instagramovém profilu.

A přidal prosbu, nebo spíš přání, které směrem ke svým dcerám má: „Teď bych si přál, aby přestaly růst do takové výšky!“ dodal.

Skutečně, všechny mladé ženy se mu vyrovnají, možná jsou i vyšší. Otázkou však je, zda neměly v době pořízení snímku na sobě podpatky.

Všechny tři krásky jsou totiž modelkami, a tak je velmi pravděpodobné, že si na sebe zrovna tenisky nevzaly. Nehledě na to, že jsou oblečeny do společenských šatů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sly Stallone (@officialslystallone)

Herec známý z akčních trháků se v show Ellen DeGeneres nechal slyšet, že v jeho životě ženy doslova dominují. A to proto, že má doma nejen tři dcery, ale že i jeho domácí mazlíčci jsou fenky.

Stallone má však recept na to, aby soužití s tolika zástupkyněmi opačného pohlaví fungovalo bez problémů. „V podstatě držím jazyk za zuby a nevyvolávám vlny,“ prozradil v roce 2016 v témže pořadu.

Herec má dcery s Američankou Jennifer Flavin, s níž žije už dvacet čtyři let v manželském svazku. Seznámili se v roce 1988, kdy byl Stallone na vrcholu své kariéry a měl pověst playboye. Flavin se nevěnovala ničemu jinému než modelingu.

Zdroj: Daily Mirror, Instagram

Autor: Marek SlaninaSouvisející články