Syn šéfkuchaře Gordona Ramsayho zamířil do armády. Dámy, takhle mu to sekne v uniformě

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
gordon ramsay
Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Někdo mu říká skotský Zdeněk Pohlreich. Gordon Ramsay je Brit, který se proslavil jako šéfkuchař s nespočtem ocenění a několika vlastními show, ve kterých představuje recepty nebo kritizuje místní restaurace. Málokdo ale ví, že je také pyšným otcem.

Proslavily ho především pořady Pekelná kuchyně a v Británii také Ramsay’s Kitchen Nightmares. Jeho otec byl alkoholik, jeho matka kuchařka, která po nocích pracovala jako zdravotní sestra. Ze své rodinné situace v mládí si Gordon Ramsay vzal mnohé.

V první řadě je to kuchařství. On sám se rozhodl jít po stopách své matky a stal se slavným šéfkuchařem. Uvědomil si také, že se na rozdíl od svého otce bude rodině věnovat. Pro svého syna Jacka tak dělá první poslední.

Blonďatý rozcuch a typický rodinný úsměv

Když se řekne Gordon Ramsay, většina z nás si představí typický blonďatý rozcuch, který má slavný šéfkuchař na hlavě, postavu v bílé zástěře a obličej, který umí být milý i přísný zároveň.

A je až k podivu, jak moc je syn Jack po tatínkovi. Na fotografii z roku 2015 jsou spolu zachyceni na pláži, kde mají na sobě pouze kalhoty na vodní sporty a jejich vlasy ještě mokré tvoří téměř stejné účesy.

Ramsay a syn

Zdroj: Profimedia

Drobné zapadlé oči, které ale zároveň vyzařují radost ze společně stráveného dne, dokazují, že otec a syn jsou skutečně jedna krev. Oba se na fotce usmívají a Gordon Jacka otcovsky objímá kolem ramen.

Nejpyšnější otec na světě

„Udělal jsi ze mě toho nejpyšnějšího otce na světě. Nemohl bych si přát lepšího syna,“ napsal Gordon Ramsay nedávno na svém Instagramu, kde se pochlubil s fotkou syna v uniformě britské armády.

Jednadvacetiletý Jack se totiž rozhodl, že ho srdce netáhne do světa celebrit a šéfkuchařů, jak tomu bylo u jeho otce, ale že se připojí k jednotkám, které pomáhají zemi.

Je třeba říci, že uniforma Jackovi opravdu sekne. Jeho jednání je navíc ušlechtilé a je vidět, že má velké srdce. Navíc je podle mnohých jedním z nejhezčích mužů v armádě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gordon Ramsay (@gordongram)

Fanoušci ho respektují

Pod fotografií se objevila celá řada gratulací a respektu. Mnoho lidí píše, že by si přálo mít tolik odvahy, aby ho následovali. Někteří dokonce přiznávají, že se kvůli nebezpečí, které by jim hrozilo, vzdali snu, zatímco on v něm pokračuje.

„Kdyby se mi jednou podařilo se k jednotce připojit, doufám, že budu mít možnost Jacka potkat. Prozatím ho ale jen plně respektuji z dálky a doufám, že se mu bude dařit,“ píše jeden z fanoušků.

„Gratuluji. Jsi inspirací pro všechny ve Velké Británii. Kéž by tu bylo více takových nadějných lidí,“ doplnil další a dodal, že přeje Jackovi i jeho otci hodně štěstí v životě.

Hrdý otec se i nadále objevuje na obrazovkách jako šéfkuchař, který umí být milý i tvrdý. Stejně tak ale podle svých slov působí i doma. Synovi dal dostatek lásky, naučil ho ale také, co znamená respekt. Jen dík tomu se Jack stal tím, kým dnes je.

Zdroj: wikipedia.org, Profimedia, Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články