Iva Kubelková má stejně krásné dcery, které vypadají jako její sestry. Podívejte se, jak se na dovolené sladily

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Iva Kubelkova
Zdroj: Profimedia

V rodině Kubelkových se to geny krásy jen hemží. O půvabu moderátorky Ivy Kubelkové není nejmenší pochyb. A když se podíváte na její dvě dcery, uznáte, že jej zdědily po své mámě. Ta si s dcerami právě užívá dovolenou u moře. Pochlubila se s nimi na svém instagramu. S dcerou Natálií dokonce pózovaly ve stejných plavkách.

Zatímco Ivina starší dcera Natálie je krásná blondýnka s plnými rty i dekoltem, a stejně jako mamince jí vyzývavý pohled není cizí, mladší dcera Karolína, které je teprve dvanáct let, je pohledná brunetka. Krásou však oplývá úplně stejně jako její starší sestra i máma.

Iva si užívá dovolenou s dcerami

Moderátorka Iva Kubelková se oběma dcerami pochlubila na svém instagramovém účtu. Zveřejnila fotky z dovolené od moře, kde si právě užívají společně strávený čas.

Nejprve spolu se starší Natálkou zapózovaly na nafukovací matraci ve vlnách ve stejných plavkách a leckomu se mohlo zdát, že jde o sestry.

Její dcery jsou krásné po ní

Podle fotografií se opravdu dobře bavily a řádily jako malé rozverné holky. Nešetřily šťastnými úsměvy a pozdravy do objektivu.

S mladší Karolínou dva dny na to zveřejnila Kubelková společné selfie a pod příspěvkem se objevilo mnoho komentářů od fanoušků opěvující Karolíninu krásu a podobu po mamince.

„Nerad to píšu, ale za pár let bude hezčí jak mamka. A matka je a bude krásná stále. No prostě konkurence z vlastních řad,“ napsal jeden z fanoušků.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Iva Kubelkova (@ivakubelkova)

Je jen otázkou času, kdy se dvanáctiletá Karolína vydá ve stopách své mámy a starší sestry a také zazáří v modelingu.

Iva má za sebou dlouholetou a úspěšnou kariéru jako modelka a Natálie se modelingu již taky dva roky věnuje.

„Pózují ve stejných plavkách“

Všechny posílají pozdravy z Řecka, kde tráví dovolenou. „Stále trpělivě bereme děti na silná místa, která mají energii a hloubku. Má to smysl,“ napsala Iva pod fotku s Karolínou a přidala láskyplné vyjádření, že Karolína je její radost a miláček.

Na předchozí fotografii prý chtěla se svou „konkurentkou“ profesionálně zapózovat v plavkách. Vzhledem k tomu, že Iva skončila po hlavě ve vodě, což Natálii velice pobavilo, nevyšlo pózování podle plánu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Iva Kubelkova (@ivakubelkova)

„Souboj plavek? Tak jsme pro vás chtěly teda zapózovat. Tak asi nic no,“ napsala Iva pod příspěvek.

Zdroj: Instagram

Autor: Julie BordášováSouvisející články