Podívejte se na ty postavičky. Takhle se Pazderková s Kuklovou promenádovaly v plavkách

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Iva Pazderkova
Zdroj: Profimedia

Léto je v plném proudu a všichni míří jak ptáci do teplých krajů. Alespoň na pár dní. Které dvě české herečky si užívaly v posledních dnech moře a na sociálních sítích předvedly svá perfektní těla? Přestože nejde o žádné dvacetileté modelky, stále je na co se dívat. Super.cz tyto bikinové krásky loví všude, kde se dá.

Michaela Kuklová a Iva Pazderková se před pár dny pochlubily svými vysportovanými těly v perfektní formě.

Princezna Jasněnka se slunila na Mallorce

Herečka Michaela Kuklová, kterou známe jako princeznu Jasněnku, ale i Markýtku z pohádky Z pekla štěstí, se před pár dny vrátila z dovolené na španělském ostrově Mallorca.

Užívala si slunění na pláži a koupání v moři a vystavovala na odiv svou postavu, kterou na léto a na bikiny řádně připravila.

Na jejích fotkách z dovolené, které zveřejnila na svém Instagramu, se můžete pokochat snědým opálením, dokonalýma nohama nebo plochým bříškem. Její krásný úsměv je samozřejmostí.

Výlet do zahraničí si užívá především poté, co si prošla těžkou životní zkoušku a poprala se s rakovinou.

„Věřím, že jsem zdravá, a je mi fajn. Byla to jen další životní zkouška, co jich každý musí ustát nespočet,“ svěřila se nedávno Super.cz

Sama herečka říká, jak jí takové těžké období přimělo vážit si víc věcí, které lidi mají občas tendenci brát jako samozřejmost. A tím je třeba jen tato dovolená u moře, kterou si Michaela skvěle užila a je za ni nesmírně vděčná.

Iva Pazderková sama v Řecku

Herečka, moderátorka a komička Iva Pazderková se jen tak ničeho nezalekne. Také jí nedělalo žádný problém vyrazit do Řecka k moři, a to úplně sama.

Naopak si takovou dovolenou pochvaluje a říká, že ji potřebovala jako sůl. Takže to, že její partner se dovolené zúčastnit z pracovních důvodů nemohl, jí docela hrálo do karet.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Iva Pazderková (@iva.pazderkova)

„Zvolila jsem místo, kde je živo a bezpečno, tak není důvod se bát. Jen v noci se poctivě zamykám na pokoji,“ prozradila herečka Super.cz.

Iva se dokonce svěřila, co považuje za největší výhodu vyrazit na dovolenou k moři sám.

„Dvě lehátka. Slunící a stínovací. Střídáte je podle potřeby, takže žádné přesouvání,“ zažertovala populární komička.
I ona se pochlubila svým vymakaným tělem v bikinách na sociální síti. Vzhledem k tomu, že se na podzim loňského roku účastnila soutěže Bikini Fitness, není divu, že je stále ve skvělé formě a má se čím chlubit.

Zdroj: Super.cz, Instagram

Autor: Julie BordášováSouvisející články