Eva Burešová ze Slunečné má nový sen. Jak se na něj tváří přítel Přemek Forejt?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Eva Buresova vila
Zdroj: Profimedia

Herečka Eva Burešová, kterou dnes znají všichni především jako Týnu Popelkovou z oblíbeného seriálu Slunečná, se nechala inspirovat životem své osudové role. Má již jasnou představu, jak by chtěla žít. Splní si Eva svůj sen se svým partnerem, šéfkuchařem Přemkem Forejtem?

Evu Burešovou známe z celé řady televizních seriálů, stejně tak jako z několika muzikálových představení. Nejvíc se však proslavila jako Týna Popelková ze seriálu Slunečná, kde tvoří herecký pár s kolegou Markem Lamborou.

Není Týna jako Eva

Život seriálové Týny je však zcela jiný než Evy. Ta právě dodělává byt v Praze, zatímco Týna Popelková žije na statku mezi hospodářskými zvířaty.

Pro Týnu je manuální práce denním chlebem, a ačkoliv se Eva Burešová živí jako zpěvačka a herečka, práce rukama jí také není cizí. Dokonce si ji nesmírně užívá.

„Baví mě manuální práce a ráda usínám sedřená s tím, že jsem rukama něco vytvořila,“ přiznala se herečka serveru Zeny.iprima.cz.

Eva chce žít jako ve Slunečné

Stejně tak se přiznala, že ačkoliv se právě přestěhovala do pražského bytu, životu na statku se nijak nebrání. Dokonce tvrdí, že je to její sen.

„Ráda se starám o zvířata. Mít vlastní mléko, maso nebo vajíčka by také bylo moc fajn. Navíc děti by vyrůstaly se zvířaty, což by bylo úžasné. Láska ke zvířatům je u dětí důležitá,“ říká herečka a maminka malého Nathaniela.

Za tu dobu, co se herečka pohybuje mezi hospodářskými zvířaty, během natáčení Slunečné si na ně už úplně zvykla a spoustě věcí se přiučila.

Mazlí se s kozama

„Na place se potkávám s ovcemi, krávami, štěňaty… Naučila jsem se třeba dojit kozy. Teď máme malinkaté kozičky, které jsou rozkošné, tak se s nimi mazlím,“ svěřila se Eva.

Podle jejích slov a nadšení, s nímž o takových snech mluví, není pochyb, že by se tento její sen mohl stát skutečností.

Otázka ovšem je, zda si tento sen hodlá splnit s přítelem a známým šéfkuchařem Přemkem Forejtem. Tomu by se vlastní domácí suroviny pro své vaření určitě také líbily.

Zdroj: Zeny.iprima.cz

Autor: Julie BordášováSouvisející články