Muradov se konečně vyjádřil o vzrůstající partnerské krizi s Bagárovou. Co řekl?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
muradov bagarova
Zdroj: Profimedia

Monika Bagárová je úspěšná zpěvačka, která již nějakou dobu tvoří pár s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem, s nímž má dceru. Nedávno se však objevily zprávy, jež informují o jejich vztahové krizi. Pro deník Aha! se vyjádřil samotný Muradov.

Muradov jakožto bojovník MMA musí pravidelně odlétat do jiných zemí, je tedy velmi pracovně vytížený. Podle některých zdrojů ale Bagárová nenese tato odloučení dobře, což se na jejich vztahu projevuje.

Muradov přiznal, že je často na cestách, ale krizi vyvrátil

„My jsme s Monikou spokojení a o život ostatních se nezajímáme,“ řekl Muradov. Vyvrátil tak informace o tom, že se svou partnerkou procházejí krizí. Nevyvrací ale, že je kvůli pracovnímu vytížení často mimo domov. Když ale doma je, čas se svou rodinou si velmi užívá a věnuje se jí.

„Je to těžké, ale je to moje práce. Musím využít tu možnost, kterou mám. Nechci zápasit ještě ve čtyřiceti, teď bych rád pokračoval ještě tři až pět let, co nejvíce to jde, a pak bych chtěl ukončit kariéru. Ale když jsem doma, jsem s rodinou co nejvíc,“ uvedl Muradov.

makhmud muradov

Zdroj: Profimedia

S Monikou si několikrát denně volají přes Facetime, o víkendu, když je doma, je co nejvíce s ní i dcerou Ruminkou. Nedávno ale musel odjet kvůli své rodině do Uzbekistánu. Redakce se ho ptala také na veselku, ke které Muradov řekl: „To teď neřešíme. Moniku jsem o ruku zatím nepožádal. Všechno má svůj čas.“

Muradov se pro média vyjádřil nejen ohledně vztahu s Monikou, ale také o své dceři: „Je šikovná po mně. (směje se) Už říká táta, máma, babička, ví, jak dělá kravička nebo pes. Psy miluje, a tak mámě vždy povídá, aby jí je ukazovala na telefonu. Na to, že je jí 14 měsíců, je hrozně šikovná. Dělá mi radost.“

Sestra Bagárové Natálie musela utnout spekulace

Spekulace o konci vztahu Bagárové a Muradova trvají už nějakou chvíli. Přestože jsou to informace nepravdivé, což potvrdila sama Bagárová s partnerem, stále se ukazují nové a nové. Promluvit tak o jejich vztahu musela i sestra zpěvačky Natálie. Ta uvedla vše na pravou míru.

„Ano, jsou stále spolu. Někdy mě zaráží, proč lidé mají stále chuť starat se o soukromí. Budu k vám naprosto upřímná. Jsou věci, o kterých nemusíte všichni vědět a ptát se na to. Mně tohle od lidí přijde dost nevhodné. Monča se s Machem nerozešla! Jen mají každý dost své práce, takže je pro ně společný čas momentálně těžší nakombinovat, to je celé,“ uvedla rozhořčená teta malé Ruminky, kterou spolu partneři mají.

Utnula tak tipec všem spekulátorům, a to nejen na internetu. Bagárová je na sociálních sítích velmi aktivní a pravidelně postuje fotografie nejen sebe samotné, ale také celé rodiny. Podle snímků je u nich doma všechno v pořádku. Jisté ale je, že rozpady slavných rodin zajímají celou společnost.

Autor: Raina TomanováSouvisející články