Ornella Koktová se pochlubila novým účesem. 7 hodin práce ji změnilo k nepoznání

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ornella koktova
Zdroj: Profimedia

Že je Ornella Koktová jednoduše originál, na tom se asi shodneme všichni. V médiích se stala slavnou především díky bulváru a nijak se netají svou kontroverzností. Mnoho fanoušků ji právě proto miluje. Nedávno se Koktová na instagramu pochlubila novým vzhledem. A ten k její originalitě velmi sedí.

Ještě donedávna byla Ornella, dalo by se říci, obyčejnou brunetou. I když popravdě, obyčejná tahle žena nebyla nikdy. Svému o 36 let staršímu manželovi Josefovi Koktovi nedávno porodila třetí dítě. Po synech Quentinovi a Svenovi dala i dcerce originální jméno Lilliana.

Pokud si myslíte, že bývalá modelka, která se v médiích proslavila nejedním skandálem, už nemůže být zajímavější, mýlíte se. Její nový vzhled totiž fascinuje fanoušky. Ve velké většině se ale může obarvená a ostříhaná Koktová po návštěvě kadeřnice těšit chvále.

Nemůže si kadeřnici vynachválit

„Nikdy jsem se od kadeřníka necítila líp,“ přiznala se u příspěvku na instagramu Ornella. Na fotce jdou vidět její obarvené a ostříhané vlasy, které doslova září. A to sytou růžovou barvou, kterou si nechala obarvit jejich konečky, takže je teď na ulici opravdu k nepřehlédnutí.

„Děkujuuuuuu nekonečně moc,“ dodala a označila v příspěvku kadeřnici, která jí její vlasy upravovala. Pak dodala, že na křesle v salonu strávila zhruba 7 hodin, ale že se to opravdu vyplatilo. Podle všeho se tím Ornelle splnil její sen. A fanoušci to chápou, většina z nich je z výsledku nadšená.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ornella Koktova (@ornellakoktova)

„Opravdu BOMBA,“ píše jedna z fanynek. „Vypadáte skvěle, kolik jste za takovou nádheru dala? Přemýšlím, že bych k paní také zašla,“ dodává další. Podle všeho mají ale dámy smůlu, kadeřnice se totiž o pár řádků níže zmiňuje, že všechny termíny na letošek už má plné.

„Pro nové klientky už bohužel několik měsíců nemáme prostor, ani na čekací listinu již nezapisujeme, protože obsahuje víc než 1000 zájemců a někteří čekají už přes rok,“ omluvila se na instagramu provozovatelka salonu. „Ceny barvení se u nás pohybují mezi 4200–12000 Kč, podle časové náročnosti a spotřeby materiálu,“ dodala.

Nad cenami kroutí lidé hlavou

Kolik přesně dala za své vlasy Ornella Koktová, není jasné. Podle některých lidí jsou ale ceny přehnané. „To bych se asi se svými vlasy nedoplatila,“ směje se jedna žena v komentářích. Mnoho dalších ji podporuje a říká, že si takové služby nejspíš mohou dovolit pouze celebrity.

Jiní ale tvrdí, že za tak luxusní úpravu je to cena průměrná a není divu, že se do kadeřnického salónu lidé objednávají i rok předem. Samozřejmě, že je to drahé, výsledek by měl ale nějaký čas vydržet. Většina fanoušků tak předpokládá, že veselé barvy Koktové nějaký ten měsíc nevyblednou.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články