Paní Nyklová z Ulice prošla razantní proměnou. Takový šmrnc dlouho neměla, posuďte sami

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
obermaierova svoboda
Zdroj: Martin Hykl / CNC / Profimedia

Irenu Obermaierovou si v posledních letech spojíme především s rolí paní Nyklové z Ulice. Tu už jí asi nikdo neodpáře, stejně jako další její herecké úspěchy. A že jich má na svém kontě fůru. Za ta léta se samozřejmě přirozeně změnila, v posledních měsících však prošla další razantní proměnou. Co za ní stojí?

Neuniklo naší pozornosti, jak skvěle teď herečka vypadá. Vždyť na letním večírku Divadla Broadway jen zářila. Jednak ji doprovázel milovaný syn Jaroslav a v náručí držela svého psíka Vašíka, jednak nešlo přehlédnout, že výrazně zhubla a má nový účes.

V restauraci, kde se party konala, je Obermaierová častým hostem. „Jezdím sem ráda, potkala jsem tu hodně známých, které jsem dlouho neviděla, tak to mi udělalo radost,“ řekla herečka Blesku.

Mohou za to zdravotní problémy

Ačkoliv pětasedmdesátiletá herečka působí mladistvě, rozhodně nehubla pro své potěšení a kvůli touze mít lepší postavu. Za jejími shozenými kilogramy totiž vězí zdravotní potíže, s nimiž se potýkala.

Dokonce se nakazila i koronavirem. Ten ale dle jejích slov nebyl příčinou jejího nechutenství.

irena obermaierova

Zdroj: Profimedia

irena obermaierova

Zdroj: Profimedia

Dostat do sebe jídlo jí dělalo potíže, takže bylo tělo nuceno čerpat ze zásob. Nakonec shodila 15 kilogramů. Kostymérky si dle Blesku dokonce stěžovaly, že na ní plandají kostýmy.

Těší se na Ulici a muzikály

Nyní už je však žena, která prorazila snímkem Souhvězdí panny, v němž se nebála svléknout, zase připravená pracovat.

Zanedlouho ji čeká pokračování natáčení Ulice, kde zúročí své načerpané síly po dovolené. Tu trávila u kamarádky Hany Gregorové v Maďarsku.

Na podzim už bychom ji měli vídat opět v již zmíněném Divadle Broadway, kam se po více než roční pauze velmi těší.

Objeví se v roli Jiřiny Demlové v Kvítku mandragory, což je muzikál s hity Heleny Vondráčkové, nebo Mýdlovém princi, jenž zase vznikl na písně Václava Neckáře. V něm patří mezi herečky, které se alternují v roli tajemnice Květoslavy Hadravové.

Zdroj: Blesk, Profimedia

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články