Policistka Karla z Ulice radikálně změnila image. Její proměna vám vyrazí dech

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
marketa stehlikova
Zdroj: Profimedia

Herečka Markéta Stehlíková patří mezi ženy, kterým neskutečně sekne krátký účes. Diváci nekonečného seriálu Ulice na ni takto byli zvyklí. Jenže představitelka Karly se rozhodla pro změnu a nechala svého kadeřníka kouzlit. Fanoušci jsou z její proměny nadšení.

Markétu můžeme kromě Ulice znát například z videoklipu k písni Kráva Barbory Polákové. Momentálně však exceluje v nováckém seriálu.

Jenže krátkovlasá bruneta je pryč. Herečka se rozhodla dát svým pramenům trochu světla, takže na její hřívě uvidíme také blond odstíny. Nemusíte se však bát, peroxidová blondýna se z ní nestala. Vlasy má také delší.

„Chtěla jsem změnu. A tak jsme zkusili s mým kadeřníkem Honzou Kořínkem jít trochu jiným směrem než obvykle a vlasy jsme na léto prosvětlili,“ cituje sedmatřicetiletou ženu Extra.cz.

Jí samotné se změna zamlouvá. A ještě aby ne. Krátký účes jejímu jemnému dívčímu obličeji sice slušel, delší kudrnaté prosvětlené vlasy jí však přidávají na divokosti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Markéta Stehlíková (@marketastehlikova)

„Musím říct, že se mi ta změna líbí. Možná ani nebudu na podzim přitmavovat, ale naopak ještě zesvětlíme,“ prozradila Markéta serveru.

Změna ale nebyl tak úplně její nápad. Šlo o to, že um lidí z jejího dvorního kadeřnictví odjela propagovat do Chorvatska jako fotomodelka. A to není zrovna role, v níž by se cítila nějak skvěle.

„Původně to měl být jen výlet, ale když už jsme měli krásné dny a super počasí, řekli jsme si, že by byla škoda trochu nepracovat a nemít hezkou vzpomínku. Je to něco jiného. V ateliéru vlasy připravíte a je to, tady vlasy připravíte a foukne vítr a vše je v loji a musíte to chystat znovu. A takhle je to několikrát za sebou. Navíc samozřejmě budíte focením i pozornost,“ svěřila se.

A co dělá seriálová policistka Karla v tyto dny? Aktuálně si užívá léta, protože má od natáčení diváckého hitu Ulice pauzu. Se svými blízkými tak brázdila Itálii v obytném voze.

Markéta Stehlíková vystudovala DAMU, obor činoherní herectví. Blýskla se v představení Její pastorkyňa Švandova divadla nebo v Činoherním klubu ve hře Ujetá ruka.

Kromě Ulice ji z televize můžete znát ze seriálu Single Lady nebo filmů Krásno, 3 sezony v pekle a Muži v říji.

Zdroj: Instagram, Extra.cz

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články