Simona Krainová oblékla své syny jak barevné lentilky. Stěží uvěříte, že to nejsou dvojčata

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
simona krainova
Zdroj: Profimedia

Simona Krainová se nikdy netajila snímky svých dětí. Jeden takový ukázala slavná topmodelka na svém instagramu, kde její synové Bruno a Max vypadají jako dvojčata.

Stejné oblečení, účes i brýle – ten, kdo je nezná, si bude myslet, že jsou to dvojčata. Ve skutečnosti jsou kluci narozeni každý v jiný rok, ale Simona je obléká nejen podle posledních trendů, ale také úplně stejně.

Krainová ráda cestuje, s sebou bere i kluky

Simona Krainová je známá modelka, která fotí a prochází se na přehlídkách po celém světě. Když má ale volno, ráda se ukazuje na pláži u moře, kde ji často vidíme také společně s jejími syny. A nezáleží na tom, jestli mají kluci zrovna prázdniny, nebo musí do školy.

Veřejnost tak mnohdy tápe, jak to vlastně mají kluci se školkou a školou. Simona se netají tím, že potomky bere z institucí, aby s nimi vyrazila klidně na několikatýdenní dovolenou. Většinou ale využívá toho, že jsou například kratší prázdniny, aby synové tolik nezameškali.

Simona si myslí, že škola je nutné zlo. Rozhodně to podle ní není místo, kde člověk jako osobnost může vyniknout a prorazit. „Změnila bych to. Děti by měly začít chodit do školy ve dvanácti. Takhle přijdou o dětství a spontánnost. Když si člověk uvědomí, jak dlouho jsme na tomhle světě a pořád musíme něco řešit,“ řekla v roce 2020 serveru Expres.cz.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Sama skončila střední školu ve druhém ročníku

Špatně nesla nástup staršího Maxe do školy. Sama školu nenávidí, jak přiznala v několika rozhovorech, například pro Expres.cz. „Max si to zatím neuvědomuje, protože si žije ve svém Disneylandu a vůbec neví, co ho čeká. Musím říct, že je mi ho hrozně líto, protože já školu upřímně nenávidím.“

Modelka měla dost volnosti, a tak si mohla dovolit jít ve druhém ročníku střední školy do ciziny, aby se mohla věnovat modelingu. Ten jí otevřel dveře do celého světa a díky němu si může užívat klidně půl roku u moře, nejen se svými dětmi, ale také kamarádkami a manželem.

Navíc si to umí zařídit tak, aby měla plný servis. Není tak problém pro kluky zařídit například kuřecí řízek s bramborovou kaší, aby se cítili jako doma, a zároveň si užívat luxusních apartmánů hned u moře nebo oceánu. A vypadá to, že synové mají opravdu šťastné dětství.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články