Tereza Ramba zavzpomínala na natáčení s Jirkou Mádlem. Prozradila také, jak to spolu doopravdy mají

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza ramba
Zdroj: Profimedia

Tereza Ramba, dříve Voříšková, je oblíbenou českou herečkou, kterou režiséři obsazují do filmů, jež mají u diváků velký úspěch. Za několik dní jde do kin Deníček moderního fotra, ve kterém si zahraje vedle Jiřího Mádla. S ním ji pojí dlouhodobé přátelství. Naposledy spolu přitom natáčeli před 12 lety, a to pohádku Peklo s princeznou.

Od té doby uplynulo mnoho času. Tereza Ramba na svém instagramu na natáčení zavzpomínala a také uveřejnila fotografii z něj. Přidala i aktuální snímek z nového filmu.

Podle fotografií Tereza vůbec nestárne

Na fotografiích je jasně vidět, že Ramba snad nestárne. Všímají si toho také fanoušci, od kterých dostala spoustu pochvalných komentářů. Ve svém příspěvku napsala, že fotografie dělí více než deset let, ale sama si není jistá, protože si nic nepamatuje.

Během těch let spolu žádný film nenatočili. Jak se ale Ramba přiznala, místo toho popíjeli, tančili a hovořili. A nyní, když Mádl přijede za herečkou na návštěvu, tak dostane „dítě do ruky“. Opravdu to vypadá, že si s nimi rozumí, jak uvedla Ramba v jednom rozhovoru po natáčení filmu Deníček moderního fotra.

„Pořád s námi slaví Silvestra, i když my chodíme spát v osm večer a skoro všichni naši kámoši mají děti. A prostě jsme spolu po těch letech zase natočili film, teda je to jako Jurův film, já mu nahazuju, ale prostě se, zdá se, vlastně vůbec nic nezměnilo. Až na to. Že kdysi. Kdysi jsme, Juraji, oba nosili ofinku!“ vzpomíná Tereza.

Dále uvedla, že přátelství je láska, přátelství je bůh. „Hýčkejte si ty, kteří to bouchaj zpátky, je to pak jako veselej kolotoč. A pojďte do kina. Jak řekl Juraj, snažili jsme se to prostě moc nepoděl*t.“ Natáčení si oba dva podle svých slov užili a už se těší, co na film řeknou diváci.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Ramba (@tereza.voriskova)

Tereza Ramba točí od svých patnácti let, prošla si i vyhořením

Ramba je v jednom kole. Nyní už si ale může vybírat, do jakého filmu půjde. Jedním z nich je právě Deníček moderního fotra, ve kterém se představí po boku Jiřího Mádla, který je jejím nejlepším přítelem. V rozhovoru pro Reflex uvedla, že v životě hledá rovnováhu, nejdůležitější je pro ni láska.

Dnes už si umí prosadit svůj názor, na mladé herečky si prý režiséři velmi často dovolují. Ona sama ale měla velké štěstí na role i filmy, daří se jí v komerčních snímcích, ale také v nezávislých filmech. I Tereza zažila chvíle, kdy se jí do natáčení nechtělo, a zvažovala dokonce konec kariéry.

Nepříjemných stavů se zbavila pomocí psychosomatické terapie. Ta jí už dříve pomohla od závislosti na kouření. Lásku k herectví pak znovu objevila díky dítěti. Přiznala, že jí dříve vadilo přijmout pozornost, které se jí díky herectví dostává.

Zdroj: Instagram, Reflex

Autor: Raina TomanováSouvisející články