Syn Jaromíra Hanzlíka s otcem z jednoho důvodu nemluvil 10 let. Podobu s ním ale nezapře

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jaromir hanzlik
Zdroj: Profimedia

Mezi největší české filmové a seriálové velikány bezpochyby patří jméno Jaromír Hanzlík. Herec se objevil v muzikálu Noc na Karlštejně, v komedii Léto s kovbojem, nebo ve filmu Lucie, postrach ulice. Jednu z hlavních rolí ztvárnil také v seriálu Sanitka. Kromě herectví ale musel zvládat také otcovství. A to v poměrně mladém věku.

Jelikož Hanzlík vždy byl, a dodnes také je, charismatický a pohledný muž, neměl nikdy nouzi o zájem žen. Nejprve si vzal zdravotní sestřičku, se kterou měl syna Davida. S tou se později rozvedl, nějaký čas žil s Janou Brejchovou a dnes žije s partnerkou Lenkou Kozlovou.

Jeho syn David doplácel nejen na to, že otec střídal partnerky, ale i na to, že se narodil poměrně mladému muži, který se chtěl soustředit na kariéru a především na výdělky. Dnes sám Hanzlík přiznává, že nebyl vždy nejlepším otcem, ale snaží se to napravit.

Nepřišel mu ani na svatbu

„Bylo mi 21 let, když se narodil, a já byl na vzestupu kariéry, která šla rychle sama od sebe. A David na to doplácel,“ napsal herec o začátcích jeho problémů se synem. Pravda ale je, že až později, když David dospěl, nastal ten největší konflikt v jejich vztahu.

david hanzlik

Zdroj: Profimedia

Začalo to všechno tím, že chtěl David podnikat. Otevřel si restauraci v lukrativním domě svého otce, ten po něm chtěl ale obrovský nájem. A při finančních problémech syna nechtěl ani slyšet o tom, že by mu slevil. A tak mezi mladým začínajícím podnikatelem a jeho otcem vznikl konflikt. Ten se táhl několik let, a Jaromír dokonce odmítl svému synovi přijít na svatbu.

„Teď už spolu mluví, ale dlouho se spolu nebavili. Prostě peníze, peníze, peníze. Jarda je zkrátka kolenovrt,“ řekla jedna z Jaroslavových kolegyň v rozhovoru pro server VIPstory. A Hanzlík přiznává, že je to pravda. Dnes se synovi snaží všechno vynahradit, ztracený čas už ale nevrátí.

Vnoučatům se snaží věnovat

David má dnes vlastní rodinu a narodily se mu také dvě děti. O ty se vzorně stará a snaží se neudělat ty samé chyby jako tehdy jeho otec. S ním se pravidelně vídá a oba se snaží, aby mezi nimi už nedocházelo ke konfliktům. Zdá se, že i po tolika letech nemluvení se dá vztah obnovit.

„Teď má sám už dvě děti, a protože jsem to neuměl s ním, tak to dodnes neumím s vnoučaty. Ale mám je strašně rád,“ řekl pro týdeník Téma Hanzlík starší. Dříve dával zkrátka přednost kariéře a penězům před osobními vztahy s rodinou, dnes by chtěl, aby to bylo naopak.

Jeho syn je podle mnohých celý tatínek. Charismatický sympaťák David Hanzlík se rozhodně v médiích neztratí. Podobu se svým otcem nemůže zapřít, a i když má rodinu, nejedna žena po něm pokukuje. Dnes je David spolumajitelem agentury M.S.A. production a uměleckým šéfem Malostranské besedy.

Zdroj: sedmicka.tyden.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články