6 let spolu: Lucie Bílá učinila láskyplné vyznání a řekla, jak se vlastně se svým obrem seznámili

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie bila radek filipi
Zdroj: Marek Patek / CNC / Profimedia

Lucie Bílá je nejen skvělá česká zpěvačka, ale také osoba, kterou její fanoušci doslova milují pro její upřímnost a milé vystupování. Ona se s nimi za odměnu dělí na instagramu o své životní zážitky a nikdy nezapomene s lidmi mluvit o tom, co je pro ni důležité.

Je jasné, že když přijde na oslavu dlouholetého vztahu s přítelem Radkem Filipim, ani v tomhle ohledu si nenechává Bílá svou radost a nadšení ze života sama pro sebe. Na její sociální síti se tak objevila fotografie, která oslavuje společných 6 let.

K ní přidala Bílá i vyprávění o tom, jak svého sice mladšího, ale za to o dost většího přítele poznala, jak si s ním užívala poslední roky života a hlavně jak jim to klape a jak je pro ni důležitý. A svou upřímností a láskou k němu své fanoušky opět dostala do kolen.

Utíkala od novinářů

Už šest let je Lucie Bílá po boku Radka Filipiho šťastná. Mnoho fanoušků ale vlastně ani netuší, jak se s ním seznámila a jaká situace předcházela jejich vztahu. K tomu se zpěvačka na svém instagramu vyjádřila a vtipnou historkou představila svého přítele jako muže, který ji tehdy zachránil.

„Dnes je to šest let, co jsem se schovala za nejvyššího chlapa v místnosti, když jsem po premiéře Carmen utíkala před davem novinářů,“ svěřila se Bílá fanouškům se smíchem. Ačkoli fotografování s lidmi neodmítá a ráda se podepíše každému, koho potká, když se na ni vrhnou davy, je ráda, že má někoho, kdo ji ochrání.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Bílá (@luciebila)

„Od té doby se za něj mohu schovat kdykoli a kdekoli a já ho za ten pocit bezpečí celým srdcem miluji. Krásné výročí, lásko moje,“ dodala. Na fotografii je zachycena s úsměvem na tváři. Je vidět, že se o svého přítele může doslova opřít a i on vztah bere velmi vážně.

Od té doby…

Fanoušci samozřejmě s Luckou její radost sdílejí. Většina z nich má navíc pocit, že za ty poslední roky ji viděli s úsměvem snad pokaždé a že se od té doby, co je s Filipim, změnila. „A od té doby vám to sluší a vždy vás vídám s úsměvem,“ píše jedna z fanynek.

„To je krása, sluší vám to,“ soudí někdo a další fanoušek připisuje přání: „Jste krásní, ať vám vaše láska vydrží až na věky věků.“ Je jasné, že o to se Lucka s Radkem snaží a že na svém vztahu pracují, aby byl i nadále plný pozitivní energie a veselých historek.

Většina fanoušků doufá, že se za rok bude moci Lucie Bílá pochlubit s dalším rokem po boku dokonalého chlapa a že bude i nadále tak pozitivní a milá, jako je dodnes. Radek Filipi se určitě postará o to, aby jeho přítelkyně i dál měla vše, co si ve svém životě zaslouží.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články