Lucie Bílá dostala krásný dárek. Pod jednou podmínkou ho vrátí zpět majitelce

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lucie bila
Zdroj: Profimedia

Lucie Bílá se již nyní připravuje na vyhlášení Českého slavíka, který se na české obrazovky po nějaké době vrací v nové podobě.

Zpěvačka je mezi fanoušky velmi oblíbená, je to stálice již několik desítek let a vydala spoustu hitů, které si připomínáme neustále. Je spojována také s Karlem Gottem, s nímž nazpívala píseň Co sudičky přály nám.

Od fanynky dostala dárek, který vrátí, pokud…

Lucka je velmi aktivní na Instagramu, ráda komunikuje s fanoušky, ráda jim ukazuje a vypráví o zákulisí různých natáčení. Neváhá ukázat ani svůj domov, sdílí třeba fotografie se svým přítelem Radkem Filipim.

Nyní ukázala krásné video, v němž čte dopis od své fanynky, která jí bude fandit právě v anketě Český slavík. Lucie celý dopis přečetla a je vidět, že je zrovna v pracovním nasazení. Čas si ale udělala, aby se s fanoušky podělila o krásný dárek, který dostala s dopisem.

Jedná se o maličkou dětskou náušnici, kterou nosila její fanynka jako malé dítě. Lucie byla velmi dojatá a slíbila, že pokud toho jednadvacátého slavíka vyhraje, náušnici pošle zpátky majitelce. Nakonec ji políbila pro štěstí.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Lucie Bílá (@luciebila)

Lucie dokončila rekonstrukci svého divadla

Divadlo Lucie Bílé se před několika dny znovu otevřelo veřejnosti a zpěvačka si nemohla nechat ujít tak skvělou příležitost, aby video neposlala na sociální sítě. Lucie Bílá je velmi spokojená s tím, co vytvořila.

S rekonstrukcí jí pomáhal nejen partner, ale také její syn Filip. Video je skvěle sestříhané a je v něm vidět všechno, co do něj sama Lucie vložila. Neváhá se fotografovat s fanoušky, udělat jim kávu a popovídat si s nimi.

Lucie Bílá k videu uvedla i krásná slova, která potěšila všechny, kteří k ní do divadla zavítali, nebo to mají v plánu. „Setkání s vámi v hledišti, ve foyer, v kavárně a nebo i našem obchůdku jako včera, mi dělá neskutečně dobře na duši… Ve fanshopu trávím hodně času a po včerejšku jsem si v diáři vyškrtala zbytek svých volných dnů, abych za vámi mohla přijít znovu a znovu…,“ rozněžnila se zpěvačka.

„Být s vámi takhle blízko, povídat si, fotit, obejmout, podat si ruce, to je to nejvíc… Děkuji z celého srdce za včerejší nádhernou neděli a budu se těšit na další setkání v našem milovaném divadle v Karlově ulici,“ pozvala i ostatní, kteří ještě nestihli její divadlo navštívit.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články