A je to rozluštěno. Tereza Brodská zveřejnila důkaz, že je opravdu po tatínkovi

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tereza brodska
Zdroj: Profimedia

Tereza Brodská je skvělou herečkou nejen díky svému nadání a talentu, ale také genům po rodičích. Maminka Jana Brejchová a otec Vlastimil Brodský jí předali to nejlepší, co měli. A že je Brodská skutečně po rodičích, hlavně pak po tatínkovi, to nedávno dokázala na svém instagramu.

Rodinné fotografie jsou někdy zkrátka takovým klenotem, který si nemůžeme nechat jen pro sebe, a o jeho krásu se podělíme s ostatními. A přesně to na sociální síti herečka udělala. Zveřejnila fotografii, na které je s tatínkem, a taky jednu pouze rodičů.

Ještě černobílé fotky ze starých dob rozněžnily celou řadu fanoušků, kteří se hbitě pustili do komentování a porovnávání toho, zda je Brodská svému otci skutečně tak podobná, jak tvrdí. Na čem se nakonec shodli? Brodská má oči po mamince, ale rysy po tatínkovi.

Má v tom jasno

Herečka už roky tvrdí, že je spíše po tatínkovi. S fotkami, které zveřejnila, chtěla dokázat, že je to skutečně pravda. Na první fotce jsou její rodiče zachyceni v uniformě, druhá je pak z posezení na zahrádce, kde si malá Tereza Brodská i její otec užívají rodinnou pohodu.

Právě na té se jejich výrazy a pohled na sklenky s pitím shodují, a Brodská se proto směje, že právě tohle je důkaz toho, že je celá po otci. A s tím souhlasí i někteří její herečtí kolegové a kolegyně. Komentář pod fotky připsala například Adéla Gondíková.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Brodska oficiální (@brodskatereza)

„Je to pravda,“ zasmála se, načež jí Brodská odpověděla: „A ostatní že prý jsem víc podobná na maminku.“ I když je pravda, že podobu s otcem herečka nezapře, mnoho fanoušků se nemůže zbavit toho dojmu, že i maminčiny rysy jsou na ní znatelné.

Oči po matce

„Já bych řekla, že máte z maminky i z tatínka to nejlepší. Jak já ho milovala. Jeho hlas v audio pohádkách si dodnes pouštím na usnutí,“ svěřila se jedna z fanynek. Se vzpomínkami na českou legendu se přidávají i další lidé, nicméně mnoho se jich stále drží Tereziny podobnosti s maminkou.

„Jste po tatínkovi, ale máte maminčin půvab a krásu,“ zní jeden komentář. Další mu přizvukují: „Ano, celý tatínek. Ale oči máte po mamince, to se zapřít nedá.“ Brodská tak tedy sice prokázala, že je svému otci opravdu hodně podobná, ale i po mamince toho hodně zdědila.

Samozřejmě může být jedině ráda. Oba čeští velikáni jí předali to nejlepší, co mohli, a ona nejen díky tomu teď může hrát ve filmech a seriálech, komunikovat s fanoušky a věnovat se tomu, co ji odmalička tolik bavilo. Tahle skvělá herečka ještě kariéru před koncem rozhodně nemá.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články