Dominika Gottová přiznala milence. Manžel jí peníze stále neposlal

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dominika gottova
Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová je nejstarší dcera zesnulého Karla Gotta, kterou v poslední době doprovází jen samé problémy. Nyní žije ve Finsku, kde bydlela i se svým manželem.

Tomuto vztahu je ale konec. Gottová věřila, že se k sobě po krátké odluce manželé vrátí, ale podle všeho se Timovi Tolkkimu nedá vůbec věřit a Dominika si ve Finsku poradila sama. Tolkki jí totiž slíbil peníze, ale nyní si užívá v Mexiku.

Dominika neztrácí čas a schází se s Italem

Dominika prozradila, že čekala na peníze od manžela, který je v Mexiku sice pracovně, ale velmi si tam užívá. Jaké bylo překvapení, když žádné peníze nedorazily, takže hudebník jen potřeboval Dominice „zavřít pusu“.

Nejstarší dcera slavného zpěváka tak propadla depresím a nevěděla, co v životě dál. Deníku Aha! se teď svěřila, že si ve Finsku našla italského přítele, se kterým se potkávají už nějaký čas. „Nečekala jsem, že se díky tomu vztah mezi námi obnoví. Jsem ráda, že ho mám, jinak bych to tady nezvládla.“

Dominika ho přitom nejdříve odmítla, protože se jí dvořil už dříve. „Poznala jsem ho v restauraci Kabuki, kde jsem pracovala. On tam chodil na jídlo. Dal mi telefonní číslo s tím, ať mu zavolám a že někam zajdeme. Já jsem mu řekla, že to nejde, že jsem vdaná. Při jeho čtvrté návštěvě v restauraci mě ukecal,“ píše se v jedné vzpomínkové knize.

Dominika v Cristianovi našla spřízněnou duši

„On měl exmanželku, se kterou udržoval kontakt kvůli synovi. Je o šest let starší než já. Timovi jsem o dotyčném řekla, když jsme se otevřeně bavili o tom, že ujíždíme. O mých potížích v manželství věděl, ale nikdy je nechtěl rozebírat do hloubky,“ svěřila se Gottová.

Nyní se Cristian stal nejen jejím přítelem, ale také milencem. Odjela s ním do jeho rodné Itálie, kde navštívili motorkářský sraz. Její manžel Timo si myslel, že tam jede na koncert. A je také možné, že se Dominika znovu ukáže i v České republice.

„Přiletím na začátku října a zjistím si veškeré možnosti, hlavně kvůli práci. Neříkám, že se vracím, ale pokud to tady nevezme nějaký obrat, nic jiného mi nezbývá,“ netají se Dominika. Ta se do Finska přestěhovala letos v dubnu, předtím zde trávila nějaký čas. Myslela si, že v klidné severské zemi najde klid.

Bohužel ale zůstala sama, nesehnala si žádnou práci a podpora, kterou dostává od státu, jí rozhodně nestačí na nějaké lepší bydlení. O část peněz ji měl dokonce obrat manžel. Sama Dominika to sice nepřiznala, ale zdroj z jejího okolí ano: „Sebral jí část sociální podpory, z níž jde větší část do nájmu bytu, ve kterém žijí, a frnkl do Mexika. Na své sociální síti se chlubí fotografiemi, na kterých se líbá s exotickými kráskami.“

Zdroj: Expres.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články