Agáta Hanychová řádí na dovolené. Ukázala perfektní tělo i svého přítele

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
agata hanychova
Zdroj: Profimedia

Pro mnohé už sezóna dovolených skončila, ale Agáta Hanychová si teprve teď tu pravou pohodu u moře a na sluníčku užívá společně se svým partnerem. Jak se jí v zahraničí v luxusu palem, jachet a cizí kultury líbí, se pochlubila na své sociální síti.

Hanychová ví, jak zaujmout. Jakožto modelce jí plavky samozřejmě sluší, to ale není to jediné, čím se na své sociální síti pochlubila. Fanoušky určitě zaujalo i to, co si může se svou postavou dovolit dát k snídani.

Vynikající jídlo, moře, sluníčko a pořádná projížďka na motorce. To všechno prozatím Hanychová stihla a podle všeho to rozhodně není konečná. Fanoušci se tak mohou těšit na to, jaký příspěvek zveřejní příště.

Na skútru i na motorce

Hanychová má ráda vítr v zádech. Alespoň to tak tedy z jejího příspěvku vypadá. Na videu, které zveřejnila, ukazuje nejen luxusní loď, na které se projela, ale také svůj výlet na vodním skútru a následně na motorce.

V obou případech řídí její partner a vzhledem k tomu, že má Hanychová náladu na natáčení, nejspíš se s ním cítí v bezpečí. Kromě adrenalinu ale nezapomíná ani na pořádné jídlo a odpočinek na pláži. To vše je v krátkém videu dobře zachyceno.

Kromě videa sdílela Agáta i pár fotek, na kterých se pro změnu pochlubila svou sušenkovou snídaní, a dodala, že zásoby takového jídla nosí všude s sebou. Užívá si zkrátka dovolenou se vším všudy a fanoušci jí mohou jedině závidět.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Nech nám na ochutnání

Její sledující nešetří pod fotkami srdíčky a pochvalami, protože je pravda, že to Hanychové v plavkách opravdu sluší. Když jim pak v jednom z komentářů popsala, že na své snídani nejvíce miluje arašídový krém a ovoce sušené mrazem, jedna z fanynek se zeptala, zda jim také kousek nenechá.

U druhého příspěvku zase chválí fanoušci výběr partnera, který působí mužně a je jasné, že se i v nebezpečných situacích dokáže o Agátu postarat. „Konečně chlap s velkým Ch,“ připsala dokonce jedna z fanynek.

Většina z nás už má po prázdninové pohodě a začlenila se zpět do pracovního života, ale někteří zkrátka mají to štěstí, že si mohou užívat o něco déle. Tak uvidíme, s jakými fotkami a videi ještě modelka přijde.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články