Aleš Háma se poprvé vyjádřil k moderování StarDance. Bude mít dopad na jeho rodinu

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ales hama
Zdroj: Profimedia

Protože Tereza Kostková onemocněla covidem, musel ji někdo, jakožto moderátorku taneční soutěže StarDance, zastoupit. Dlouho se hledal vhodný adept, nakonec už je jméno jasné.

Není jím nikdo jiný než Aleš Háma, který se touto novinkou pochlubil na svém instagramu. „No a je to venku… Tak dlouho se vybírala moderátorka, která by to vzala za Terezu Kostkovou, až jsem někoho napadl já…“ připsal moderátor ke své fotografii, kterou sdílel.

Háma měl s rodinou odletět na dovolenou

Háma se pochlubil nejen tím, že získal moderátorský post, ale také tím, že měl s rodinou zrovna odletět na dovolenou do Španělska. Sice měla trvat pouze tři dny, ale Aleš se strašně těšil. „Letí sami, protože nabídka tohoto typu se dá jen těžko odmítnout. Takže Terezko, ty se uzdrav, ať jsi příští týden ready!“ dodal Háma.

Doplnil také, že ve Španělsku měli oslavit narozeniny jeho ženy, a tak je jasné, že si oslavu budou muset vybrat jindy. „A vy nám držte palce, snad to Markovi a celému týmu StarDance nepodělám,“ dokončil svůj radostný proslov Aleš.

Také instagramový profil soutěže StarDance ožil po informaci, že se místo Terezy Kostkové vedle Marka Ebena ukáže právě další muž. „V sobotu bude Kouzelný večer moderovat Marek Eben s Alešem Hámou! A jak se Aleš těší? „Vlastně si to hodlám užít… Na své práci miluji právě takové výzvy. A moderovat ve dvojici s Markem, to se snad odmítnout nedá,“ okomentoval.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený StarDance (@stardancecz)

Nová výzva pro Aleše, naštěstí měl přítele na telefonu

Aleš se svěřil také s tím, že Tereze neustále volal a žádal po ní rady, aby soutěžní večer dopadl podle jejich představ. „Jdu se zase něco naučit a zažít adrenalinový a vzrušující večer s pořadem, jehož jsem, mám-li čas, pravidelným divákem a obdivovatelem,“ přiznal se Háma.

„A děkuju své dlouholeté kamarádce Tereze Kostkové za tuhle, sice nechtěnou, ale o to víc vzrušující příležitost. A taky za rady, protože jí pořad volám a na něco se jí ptám,“ připsala ještě produkce pořadu slova od Aleše Hámy, pro kterého to bude velká výzva.

Zkušenosti s moderováním má ale Aleš bohaté, takže si myslíme, že vedle Marka Ebena mu to bude nejen slušet, ale také se toho zhostí s velkou parádou a vtipem, jak jsme u něj zvyklí. A kdo ví, třeba se Tereze Kostkové natolik jeho vystoupení zalíbí, že mu své místo přenechá.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články