Jitka Schneiderová ukázala snímky z Amsterdamu, kam vzala rodinu na výlet. Její podoba s dcerou je až zarážející

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jitka schneiderova
Zdroj: Profimedia

Jitka Schneiderová si nyní užívá zaslouženou dovolenou, na kterou vzala celou rodinu. Společně pak zavítali do nedalekého Amsterdamu, kde si užili všechno, co toto město nabízí.

Jitka nedávno v jednom rozhovoru prozradila, že jim to skvěle klape s Filipem Blažkem, který je také hercem, a to nejen filmovým. Společně se ukazují například v divadelní hře Brouk v hlavě. A mají k sobě prý blíž, než je zdrávo.

Láska Jitky k Filipovi je pouze platonická

Jitka žije už nějakou dobu s mladším designérem, který si dobře rozumí také s její náctiletou dcerkou. Filip se zase nedávno oženil se svou partnerkou, se kterou má dvě děti a také psa. Jitka ale uvedla, že bez Filipa nemůže žít.

Jitka ale na přímou otázku, zda s Filipem něco mají nebo mohou mít, odpověděla tak, že si správnou odpověď nevyberete. „Nešlo by to. On dělá thajský box, já medituji nad dobrým hovězím, na co jít do kina a nad svojí dcerou,“ zněla její odpověď, kterou ne každý pochopil.

Ani jeden z partnerů těchto herců a nemusí mít strach. Herečka teď vypadá velmi spokojeně a společně s přítelem, dcerou a dalšími rodinnými příslušníky vyrazila na dovolenou do Holandska, kde si náramně užívali všechno, co hlavní město nabízí.

Zasloužený odpočinek před dalšími projekty

„Kola nám neukradli a nikdo neupadl. Byla degustace piva, byl Ramen, Haring, hranolky…a všechno! Krásný město!“ pochlubila se herečka na svém instagramu a ke svému povídání přidala také snímky a několik smajlíků.

Z fotografie je patrné, že zrovna foukal silnější vítr. Její dcera má oblečenou čepici, a vypadá to, že je sama autorkou fotografie. Všichni ostatní členové výpravy jsou za ní a snaží se „vecpat“ na snímek tak, aby byli vidět.

Kromě toho zveřejnila Jitka také snímky z nočního města, kde je vidět, jak si užívají výbornou večeři a skvělé prostředí, které noční Amsterdam poskytuje. Načerpala tak novou sílu do dalších projektů, které na ni jistě už čekají.

Zdroj: Instagram, Aha!

Autor: Raina TomanováSouvisející články