Alice Bendová balí na školu v přírodě. Fanoušky pobavila tím, co se jí objevilo v kufru

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
alice bendova
Zdroj: Profimedia

Balení zavazadel na výlety bývá složité. Člověk se bojí, aby něco nezapomněl přibalit, a neustále kontroluje, zda má opravdu všechno. A zvlášť pokud jde o děti, které budou nějaký čas mimo domov. Alice Bendová se na instagramu pochlubila tím, že raději přibalila i něco nečekaného. I když ne zcela dobrovolně.

Oblečení, hygienické potřeby, nějaké to učení, hlavně pevné boty a dobrou náladu. To všechno v kufru Alice Bendová už měla. Jenže na jednu věc přece jenom zapomněla, jak se později ukázalo. Přece by nemohla poslat ratolesti na školu v přírodě bez pořádného hlídače.

Každý se stresuje, když má jeho potomek v mladém věku na čas odjet z domu. S tímhle opatřením si ale herečka může oddychnout. Chlupatí hlídači se totiž rozhodli, že chtějí jet také, aby mohli dohlížet na bezpečí všech účastníků.

Vezmi nás s sebou

„A vezmi nás i s těma blechama v kožichu. Anebo ti ty blechy necháme v tom kufru a užij si to jen s nimi,“ připsala k příspěvku Bendová. Její psi na fotografii opravdu vypadají, že jsou k cestování odhodlaní. Jeden už sedí přímo v kufru na hromadě oblečení, druhý si hledá vhodné místo v dalším zavazadle.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alice Bendová (@alice_bendova_official)

I když by pravděpodobně nemusela mít Bendová strach o to, co se na škole v přírodě děje, nakonec pravděpodobně pejsci zůstanou doma. Tak snad to s těmi blechami nemysleli vážně. Nicméně je vidět, že už teď po chybějícím členovi rodiny smutní.

Bendová i její děti mají domácí mazlíčky opravdu rádi a pozná se to i podle odhodlaného pohledu, s jakým na fotce psi prosí, aby mohli cestovat také. Bohužel je to asi tentokrát nečeká a zůstanou doma hezky s paničkou. O to víc se ale mohou pak těšit na návrat výletníků.

Vždyť by se vešli, vezměte je s sebou

Bendová svým příspěvkem pobavila fanoušky, mnoho z nich se navíc pejsků začalo zastávat. Oba jsou totiž menší rasy, takže by se do kufru s klidem vešli a možná by si jich prý na škole v přírodě nikdo ani nevšiml. Jenomže Alici by pak doma kamarádi chyběli.

„To se pozná, že má pes páníčka rád. Kdykoli někam jedeme my, náš se taky hned cpe do kufru. Hafani zkrátka tuší, že se něco chystá,“ píše jedna z fanynek v příspěvku. I několik dalších lidí dodává, že jejich chlupatí přátelé často chtějí cestovat s nimi.

Naštěstí jsme nebyli u toho, když Bendová musela psíkům vysvětlovat, že nikam nepojedou. Každý, kdo má doma psa, nejspíš chápe, jak těžké je zvířeti něco takového objasnit. Tak snad přes celý ten zážitek nezapomene herečka přibalit něco důležitého.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články