Syn Ewy Farne roste jako z vody. Jeho obličej ale jen tak neuvidíme

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Alexandr Malachovsky / CNC / Profimedia

Zpěvačka Ewa Farna má konečně všechno, co si žena může v životě přát. Daří se jí v pracovním i soukromém životě, má skvělého manžela a úžasného syna.

Obličej jejich dvouletého syna Artura ale neukazují na sociálních sítích. Ewa přiznala, že z něj nechce dělat veřejnou věc, protože se jedná o lidskou bytost, která by si časem měla sama rozhodnout, jak naloží s fotografiemi a vůbec se sebou samým.

Na fotografiích uvidíte pouze Arturova záda

Pokud Ewu sledujete na Instagramu, určitě víte, že se rodinnými fotografiemi ráda pochlubí. Neváhá zveřejnit svého muže, který nevlastní žádný profil na sociálních sítích, ale co se týče jejich syna, je velmi obezřetná.

Nikdy neukazuje jeho obličej. Je ale vidět, že rodinný život si velmi užívá a je konečně v životě šťastná. Navíc se stala vzorem pro české i polské dívky, protože se netají svým postojem ke své postavě a dobám, kdy měla velké váhové výkyvy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

„Jsem moc šťastná, že jsem naplněná jako máma, žena i zpěvačka. Prožívám nádherné období mého života. Doufám, že mi nikdo nezávidí, ale nemám si už vážně na co stěžovat,“ řekla zpěvačka pro Život ve hvězdách.

Farna dlouhou dobu bojovala s tím, jak sebe sama přijmout. Váhové výkyvy, sláva v dětském věku, to všechno se podepsalo na jejím myšlení. Dnes už je ale Farna vyrovnanou ženou, která ví, co chce, a ví, co je v životě potřeba, aby byl člověk šťastný.

Po několika vztazích konečně našla toho pravého

„Natočila jsem o tom dokument s názvem Ewa Farna 10: Neznámá známá. Je o tom, jaké to je vyrůstat v tomto prostředí, když vás lidi sledují na každém kroku. Dostala jsem i spoustu nabídek na napsání knihy o mém životě,“ prozradila Farna.

Zpěvačka dříve randila například se zpěvákem Tomášem Klusem nebo hudebníkem Marcusem Tranem, ten ale nakonec skončil s Martinou Gavriely, se kterou je již několik let. Ewa nakonec zakotvila u svého kolegy z kapely Martina Chobota.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Bylo jasné, že konečně našla toho pravého. Po čtyřech letech chození přišla svatba a nyní společně vychovávají Artura.

„Myslím, že péče o dítě a společná práce se nám daří skloubit skvěle. Potěšilo mě, když jsem zjistila, že to není konec všeho, ale je to teď prostě jen jiné. Mám skvělého manžela, který mi moc pomáhá. Mohu si jít něco zařídit a vím, že je Artur v dobrých rukou.“

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články