Alice Bendová dovolenou na Tenerife zakončila snad tím nejhlubším dekoltem, jaký jsme u ní viděli

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
alice bendova
Zdroj: Profimedia

Dovolená Alice Bendové na Tenerife už dospěla ke svému konci. Sluníčka si tam užila dosyta, však se zpátky do České republiky vrátila neskutečně opálená. Kanárské ostrovy jí evidentně svědčí, a to nejen jí, ale také celé rodině, s níž u moře pobývala.

Bendová ve svých příspěvcích na instagramu označila Tenerife za svůj druhý domov. A nemyslí to jen teoreticky. Byt na Kanárech si pořídila už před lety.

Makala na postavě

Tuto myšlenku jí vnukli kamarádi. „Jezdili jsme tam poměrně často, protože spousta našich kamarádů tam má byt nebo dům. Takže buď jsme bydleli u nich, nebo jsme si tam něco pronajali,“ řekla Alice Blesku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alice Bendová (@alice_bendova_official)

A tak netrvalo dlouho a herečka si se svým partnerem Michalem Topolem také pořídila byt. Může si tedy dopřávat dovolenou v teplých krajích, i když je v České republice zima.

Oblíbená herečka také na Tenerife utíkala před covidem a opatřeními, která v souvislosti s ním u nás panovala. Na španělském ostrově ale úplně nezahálela, makala třeba na své postavě. Dole má 5,5 kilogramu, k čemuž jistě přispěl i pravidelný běh, v němž se Alice pořád zlepšuje.

„10 kilometrů jsem dala za 1 h a 8 minut, celkově 11 km. Mám radost a ani jsem nevdechla rohlík,“ napsala vysmátá bruneta k fotografii na svém instagramu, kde pózuje ve sportovním oblečení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alice Bendová (@alice_bendova_official)

Jenže všechno jednou končí, i dovolená u moře. Možná by tam Alice s rodinou zůstala déle, ale vzhledem k několika věcem to nešlo. Jak přiznala, část rodiny odjela už dříve.

Opatření se jí dvakrát nelíbí

„Tak přátelé, část naší rodiny se musela vrátit do ČR už v pátek, kvůli debilním opatřením a nutnosti pětidenní izolace (práce, škola atd.), když jsou stejně nutné testy pro vstup do ČR. Ach jo,“ povzdechla si na sociální síti.

Jako poslední fotku z Tenerife pak zveřejnila selfie z pláže. Pány hned zaujal její naditý dekolt. A že hlubší výstřih jsme u ní dlouho neviděli, ačkoliv své přednosti ráda pravidelně ukazuje.

„Dobře Vy! Fotka fakt upoutá, snad budete podle mě i povahou tak pěkná jako na fotce,“ napsal jí tam jeden fanoušek. A to by nebyla Alice, aby vtipně nereagovala: „To jsem ještě krásnější. Vy blázínku,“ smála se herečka.

Zdroj: Instagram

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články