Tereza Kostková se stala obětí zákeřného útoku přímo při natáčení nového seriálu

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
tereza kostkova
Zdroj: Profimedia

Hvězdy nad hlavou, tak se jmenuje nový seriál televize Prima, v němž si zahrála i Tereza Kostková. Oblíbená herečka v něm ztvárňuje veterinářku Lucii. Při natáčení se musela potýkat i s velmi nepříjemnou věcí, jak se nedávno svěřila serveru Zeny.iprima.cz.

Pětačtyřicetiletá Kostková si na nedostatek filmových rolí nemůže stěžovat, navíc si ji lidé zamilovali jako moderátorku pořadu StarDance. Pořadem provází po boku Marka Ebena už nějaký ten rok.

Probudilo se v ní ženství

Teď ji ale můžeme vídat v úplně nové roli. Střihla si totiž matku patnáctiletého syna a veterinářku v novém primáckém seriálu Hvězdy nad hlavou, který sleduje život na malebné vsi.

„Diváci budou sledovat cestu mojí Lucie, ve které se probudí uspané ženství. Je víc matka a veterinářka než žena, a ta se najednou začne hlásit o slovo,“ okomentovala svou postavu Kostková.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kostková (@terakost)

Při natáčení zažila perný moment, když dostala při reálném porodu telete kopanec přímo od krávy. Takový zákeřný útok rozhodně nečekala, vždyť u porodu asistovali experti.

Ačkoliv zvířata byla v pořádku, herečka neodešla bez menší újmy na zdraví. „Kopla mě do zadku a letěla jsem přes celou stáj,“ přiznala s nadhledem Kostková.

Zvířata miluje. Až na pavouky

Jak je vidět, Kostková ale nemá žádné trvalé následky a tento incident si bude pamatovat spíše jako veselou historku z natáčení. Zvířaty se totiž obklopuje ráda. Jak přiznala, vadí jí snad jen pavouci. „Doma máme pejska a hada,“ svěřila se.

Kromě Kostkové můžete v seriálu vidět i Bolka Polívku, Romana Zacha, Romana Vojtka, Pavla Zedníčka nebo Veroniku Žilkovou.

S oběma Romany se přitom nechala vyfotit na svůj instagram. Prozradila, že její seriálová postava se právě mezi těmito dvěma muži bude rozhodovat. Respektive mezi charaktery, které budou tito oblíbení herci ztvárňovat.

Zdroj: Prima

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články