Eva Decastelo se převedla jako rajcovní hospodyňka. Takovou by chtěl doma každý chlap

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
eva decastelo
Zdroj: Profimedia

Eva Decastelo je hvězdou seriálu Slunečná. Kromě toho se ale věnuje také modelingu nebo moderování různých společenských akcí. Na svém instagramu teď ukázala velmi zajímavé fotografie.

Na fotografiích pózuje jako sexy hospodyňka. Na sobě má černé rukavičky, černé krátké šatečky, přes ně ještě bílou zástěrku. Na hlavě nesmí chybět typický čepeček. Lidé na jejím profilu neskrývají údiv a herečka prozradila, proč se oblékla právě do takového kostýmu.

Natáčení videoklipu pro Civilní obranu

Kapela Civilní obrana vydala album Zlatá Deska, ze které vzešlo několik písní. Do svých videoklipů obsazují kluci i slavnější tváře, mezi které patří právě i Eva Decastelo. Natáčení si užila a mimo to se objeví také v jiných rolích, než je tato.

Nutno dodat, že Evě to nesmírně sluší. Jako moderátorka i herečka patří mezi oblíbené v Česku a dostává nabídky i z modelingu, i když patří mezi takové, které nevyrostly do závratné výšky. I tak dostává nabídky na focení nejen prádla, ale objevuje se ráda také nahá.

Decastelo je 42 let, je maminkou dvou dětí, ale ani v tomto věku se nestydí ukázat nahá. Na své sociální sítě pravidelně umisťuje fotografie, na kterých pózuje jen v rouše Evině, ale snímky jsou udělané tak, aby nebyly vulgární.

V loňském roce například ukázala něco, co sama nechtěla. Nejednalo se však o žádné intimní místečko. Snímky nafotila pro známý Playboy, fotografie si ale klidně může vystavit doma, protože působí stydlivým dojmem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Decastelo (@decasteloeva)

Její profil je plný žhavých fotografií

Často se ukazuje v plavkách v bazénu nebo u moře, neváhá fanoušky potěšit také svou nahotou. Fotografie většinou vzniknou cudné, ale zároveň sexy. Stačí zvolit správný úhel a vkusný snímek je na světě.

Decastelo je známá tím, že není spokojená se svou postavou, i když podle mnohých je dokonalá. Nejednou se ale potkala s názorem, že na jejích fotografiích je vidět něco, co nikdo vidět nechce. Jde o její knírek, který nejmenovaná sledující označila jako „strašný“.

Decastelo se ráda baví nejen na cizí účty, ale umí si udělat legraci i sama za sebe. Odpověď tedy zněla: „Ale já ho mám. To víte, jak jsem tmavá, tak roste hoooodně úplně vše,“ odepsala a přidala několik emotikonů vyjadřujících smích. Naštěstí pro herečku při pohledu na její křivky asi málokdo bude koukat zrovna pod nos.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články