Heidi Klum vzala dceru do Benátek. Ve stříbrných šatech ukázaly nejen nekonečně dlouhé nohy

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
heidi klum
Zdroj: Profimedia

Heidi Klum je ještě dnes, ve 48 letech, úspěšnou modelkou, která spolupracuje například se společností Victoria’s Secret. Z předchozích vztahů má modelka celkem čtyři děti, její nejstarší dcera se jmenuje Leni a letos jí bylo sedmnáct let.

Právě s ní a svým o 18 let mladším manželem Tomem Kaulitzem zavítala Heidi do slunné Itálie, kde si užívají nejen procházky různými městy, ale také si dopřáli plavbu luxusní jachtou. Oběma ženám to moc slušelo, Leni jde ve stopách své matky a věnuje se modelingu.

Otcem nejstarší Leni není Seal, ale milionář Briatore

Německá topmodelka se i ve svém věku může pochlubit luxusní postavou, přitom má za sebou čtyři porody. Jejím nejstarším dítětem je dcera Leni, která se stejně jako Heidi dostala na dráhu úspěšné modelky.

Na svůj Instagram vložila Heidi Klum fotografii Z Benátek právě s dcerou Leni, na které mají obě podobné oblečení od značky Dolce & Gabbana. Zatímco Heidi měla stříbrné šaty dlouhé až na zem, její dcera oblékla kratší model na úzkých ramínkách.

Nutno dodat, že vedle sebe vypadají spíše jako sestry. Možná Heidi omládla právě tím, že se zamilovala do o tolik mladšího muže. Tom Kaulitz byl hvězdou skupiny Tokio Hotel, která před lety figurovala na předních příčkách snad všech hitparád nejen v Německu.

Otcem dospívající Leni není zpěvák Seal, ale italský milionář Flavio Briatore. Býval šéfem F1 a po rozchodu s topmodelkou Klum zapíral, že by vůbec byl otcem dítěte. Bohužel pro něj to potvrdily testy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Heidi Klum (@heidiklum)

Nyní může být na dceru pyšný, objevila se na několika titulních stránkách

Leni Klum je krásná blondýnka, která má výrazné modré oči a postavu po své mamince. Není se tak čemu divit, že kráska se dostala na titulní stránku německého Vogue a byla vyfocena i na titulku Glamour. Tam se mimo jiné objevila také její slavná matka.

„Byla to jen otázka času, než se sama pokusím stát modelkou. První nabídka přišla, když mi bylo dvanáct nebo třináct let. Bylo to od Brandy Melville, značky, kterou jsem v té době ráda nosila.

Prosila jsem matku, ale nebyla šance, že by mi to dovolila. Dnes tomu rozumím. Bylo to příliš brzy,“ řekla modelka, jejíž vyjádření zveřejnil blesk.cz.

Na veřejnosti se mladá dlouhovlasá blondýna objevuje buď sama, nebo se svou maminkou. Rády spolu obě zapózují a podle snímků to vypadá, že mezi sebou mají skvělý vztah.

A podle toho, co se na Instagramu této mladé dívky objevuje, si Leni rozumí také s matčiným novým manželem Tomem.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články