Alice Bendová oblékla kůži, vzala do rukou řetězy a nasadila svůdný výraz. Výsledek je luxusní

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
alice bendova
Zdroj: Profimedia

Někdy jsou celebrity opravdu zaneprázdněné a mají sotva čas věnovat se fanouškům na sociálních sítích. To je i případ Alice Bendové, která se ale pokaždé snaží udělat vše pro to, aby si podporu lidí zasloužila. Takže i když zrovna nestihne vyfotit nějakou tu novou fotku, pochlubí se alespoň se starším příspěvkem.

Kdykoli vyrazí Bendová na akci, nebo se v jejím životě stane něco zajímavého, fanoušci mají přehled. Tentokrát ale už předem upozornila herečka na to, že bude mít náročný den a omluvila se, že se možná na Instagramu neukáže. Nakonec si alespoň na pár minut čas udělala.

Pro ty, kteří ji podporují a denně čekají na novinky z jejího života, by udělala jednoduše všechno. A tak, i když zrovna neměla žádnou aktuální fotku, podělila se aspoň o informace o tom, jak nestíhá, a o jeden ze starších snímků, na kterém je ale neodolatelně sexy.

Od pěti na nohou

„Zdravím vás, jak jsem předeslala, od 5.00 jsem na nohou, mám natočeno a řítím se na pracovní schůzky, pak škola, úkoly, ven, večeře a večer mrtvola v županu a fuseklích na sedačce,“ popsala Bendová svůj náročný den. I tak si ale hned po ránu našla chvilku na sdílení fotky.

Aby fanouškům vynahradila to, že na ně nebude mít čas celý den, vysvětlila, proč tomu tak je, a přidala jednu ze starších fotografií. Na té jí to s rozpuštěnými vlasy sluší a s přehledem by mohla být na úvodní stránce nějakého módního časopisu. Co říkáte?

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Alice Bendová (@alice_bendova_official)

„Tuhle fotku jsem teď vyhrabala, mám ji moc ráda,“ vysvětlila. A je jasné, že i kdyby teď pár dní nepřidala jediný příspěvek, nemusí se bát ztráty fanoušků. Tenhle jeden obrázek je totiž tak ohromil, že by jí odpustili snad úplně všechno. Alespoň komentáře o tom vypovídají.

Krásná, sexy a luxusní

Slova chvály by nejspíš Bendová nestíhala číst, ani kdyby na to měla celý den. Ale večer, až si unavená lehne na gauč, může se alespoň některými z komentářů pokochat a při odpočinku si zlepšit po náročném dni náladu. Podle fanoušků je totiž fotka dokonalá.

Někteří používají výrazy jako sexy, krásná a luxusní, jiní dokonce zacházejí ještě dál a Bendové přisuzují titul jedné z nejhezčích českých hereček. „Simona jak vyšitá,“ směje se dokonce jeden z fanoušků vzpomínající na hereččinu roli v seriálu Rodinná pouta.

„Fotka je luxusní, ale hlavně vás obdivuji. Já v pět ráno teda nevstal už hodně dlouho,“ píše se v jednom z dalších komentářů. Je jednoduše vidět, že Alice Bendová je u fanoušků oblíbená nejen pro svou krásu, ale také pro vtipnou, svědomitou, pracovitou a sdílnou povahu.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články