Alice Bendová odložila svatbu. Musela jít kvůli koronaviru stranou

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
alice bendova
Zdroj: Profimedia

Herečka Alice Bendová je poslední dobou v jednom kole. Kvůli koronaviru se musely posunout některé projekty a kvůli tomu má teď tolik práce, že musela jít stranou i svatba.

S přítelem Michalem Topolem spolu oslaví příští rok desetiletý vztah, který by možná bylo dobré završit svatbou. Ta přitom měla být už letos na podzim. Alice se ale pustila do práce a skoro na nic jiného nemá čas.

Alice je trpělivá matka, ale taky si zařve

Jak prozradila v rozhovoru pro idnes.cz, je trpělivou matkou. Je ambasadorkou soutěže Česká Missis, ve které o titul soupeří maminky se svými dětmi. Proto se otázky stočily i na toto téma. „Jsem prý až moc trpělivá a moc domlouvám. Já to tak mám ráda, ale občas zařvu! To je jasný. Ale není to tak, že bych byla netrpělivá nebo že bych byla vzteklá a nervózní.“

Svěřila se, že jednou dokonce vystupovala sama na přehlídkovém mole. Bylo to ve Vídni a Alice řekla, že si je tam seřadili podle výšky a ona s jednou Vietnamkou šly jako poslední. A co se týče svatby, ta bohužel musela být odložena.

„Vypadá to tak, že je tolik práce, co si ani nepamatuji, že bych kdy najednou měla v různých oborech. Ono to není jen herectví. Točím film, dělám tvář pro reality, soutěž Missis, nový pořad na televizi Prima, takže je toho tolik, a ještě Instagram. Je toho hrozně moc a svatba teď šla opravdu na druhou kolej, přiznávám, protože my jsme to chtěli udělat na podzim na Kanárech… Neuděláme. Neletíme.“

Herečka přiznala, že nepatří mezi lidi, kteří jsou pověrčiví. Je jí úplně jedno, jestli bude mít ve stavební den v datu dvojky nebo jedničky. Prozradila, že se bojí věci ovlivňovat datem, a proto všechno nechává plynout.

Nebojí se odhalit na Instagramu, ale dává si pozor, co sdílí

Ačkoliv je Alice žena velmi krásná a svůdná, prozradila, že pokud by si na sebe vzala šaty jako dvacetiletá slečna, bude za trapnou a vulgární. Ví, kde má své hranice, ale i když nebude zrovna za princeznu, může být královna.

Je velmi aktivní na Instagramu, kde sdílí hlavně snímky ze svého soukromí. Nebojí se svléknout do plavek a sledují ji desetitisíce lidí. Dává si ale pozor, aby sdílela jen snímky, které jsou vhodné a kterými by netrpěly její děti. Vysvětluje jim, že je herečka a to, co říká nebo dělá ve filmech, je jen hrané.

A potvrdila, že to její děti chápou, což je velmi dobře. Alice řekla, že své děti podpoří ve všem, co se týká budoucnosti. „Pokud budou chtít být cokoliv, tak vždycky řeknu ano, protože je to jejich rozhodnutí a já je v tom budu podporovat. Už to máme takové, já to nebudu prozrazovat, protože by to nebylo příjemné. Ale máme určité rozhodnutí o tom, co bude do budoucna, a já s tím nic neudělám.“

Zdroj: idnes.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články