Andrea Hlaváčková ukázala vypracované nohy. Jako účastnice StarDance se chce dostat daleko

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
andrea sestini hlavackova
Zdroj: foto CNC: Marek Patek Foto CNC: Marek Pátek/ CNC/ Profimedia

Andrea Sestini Hlaváčková se teď bude pravidelně objevovat na obrazovce České televize. Je jednou z účastnic taneční soutěže StarDance a v prvním kole jí to moc slušelo.

V přiléhavých šatičkách totiž předvedla nejen svůj talent na tancování, ale hlavně krásnou postavu, kterou si udržuje především tenisem. V sobotu jí to na parketu velmi slušelo a lidé mohli oči nechat na jejích dlouhých nohách.

Andrea byla z modelu nadšená

Tenistka uvedla, že byla nadšená z modelu, do kterého ji oblékli. Vynikly v něm její křivky, vysportovaná postava, a když přidá ještě svůj um, je to vražedná kombinace. „Musím říct, že tohle, co mám na sobě, je můj sen,“ prozradila Andrea.

„Chtěla jsem si to užít hned v prvním díle, protože bůh ví. Mně se to prostě líbí, v životě jsem takhle nevypadala,“ nepřestávala chválit lidi kolem sebe tenistka. V prvním kole tancovala smyslnou čaču, ve které se náramně ukázala.

Stejně jako ostatní soutěžící, i Andrea byla před prvním vystoupením před televizními kamerami nervózní. Přímé přenosy jsou velmi náročné na psychiku, Andrea ale tento tlak ustála a po natáčení se jí velmi ulevilo.

Tréma nezapracovala a Andrea podala dobrý výkon

„Opravdu jsem se strašně bála toho, jak se popasuji s trémou a co předvedu. Napadla mě velká škála možností, co se může zvorat a nic z toho se nestalo,“ přiznala se Hlaváčková. Jejím partnerem je tanečník Michal Necpál. Andrea prozradila, až do jakého kola by se chtěla dostat.

„Chtěla bych se dostat do pátého a charitativního kola, to by byl můj sen, se toho zúčastnit,“ prozradila sportovkyně. Andrea se svým partnerem dostali od poroty 25 bodů a porotci je jen chválili.

První kolo ale vyhráli Jan Cina a Tomáš Verner. Oba dva dostali od poroty shodně 32 bodů za skvělé výkony. Soutěžící se teď mohou soustředit na další kola a také další outfity. Zvláště dámy si tuto část musejí velmi užívat.

Zdroj: Česká televize, StarDance

Autor: Raina TomanováSouvisející články