Tereza Kerndlová oslavila narozeniny i svátek v titěrném body a síťovaných punčochách

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza kerndlova
Zdroj: David Kundrát/ Czech News Center / CNC / Profimedia

Tereza Kerndlová si užívá života na plné obrátky. S manželem jsou spolu už více jak osm let, koupili si společně dům v zahraničí, který si postupně zvelebili podle svých představ.

Zpěvačka je velmi aktivní na Instagramu, kam postuje své fotografie. Na svůj svátek přidala velmi sexy fotografii, na které upozorňuje na „problém“, kdy slaví jmeniny i narozeniny blízko u sebe.

Tereza se za sebe nemusí stydět

„Narozeniny a svátek hned po sobě! Můj případ. Mám tu někoho, kdo to má taky tak a je s tím v pohodě? Nebo naopak není? Jinak vše nej všem Terezám a já děkuju za přání od vás… love you T.“, uvedla ke snímku.

Na snímku sedí na zemi, na sobě má černý korzet a na nohou síťované punčochy. V ruce drží muffin, který je ozdobený jednou hořící svíčkou. Kerndlová se v příspěvku zeptala, jestli na tom jsou její fanoušci podobně.

Někteří to mají dokonce „horší“, protože mají svátek i narozeniny v jeden den. Nechyběly zajisté ani gratulace ke jmeninám nebo stížnosti. Většina sledujících se shodla na tom, že jako malí trpěli například tím, že dostávali dárky najednou.

V dospělosti už se to tolik neřeší. K fotografii samozřejmě lidé posílali také smajlíky a pochválili zpěvačku za sexy snímek. Tereza ví, jak na sebe upozornit. Není to poprvé, co se takto odhalila.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

Zpěvačka ušetří za oblečení, budou jí stačit plavky

Ze slunného Španělska si může dovolit posílat žhavé snímky denně. S manželem se rozhodli, že budou většinu roku trávit právě ve svém domě v městečku Estepona. Tam se vrátili před třemi dny, a tak si hned fanoušci mohli užít video.

Tereza tak i s nimi oslavila své narozeniny. Bylo jí již 35 let a vzhledem k tomu, že jsou s manželem svoji už takovou dobu, nabízí se otázka, kdy konečně bude miminko. Její příznivci se nemohou dočkat, až zpěvačka oznámí radostnou novinu.

Koupě domu v Esteponě nebyla pouze jednorázová akce. Manželé koupi domu dlouho plánovali a přemýšleli, na jakém místě se jim bude žít nejlépe. „Happy jak dva grepy, že jsem zase tu! Plameňák barva tu má stále zelenou,“ napsala k letně vyhlížejícímu snímku. Plavky, tílka a sexy kraťásky bude využívat nejčastěji.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články