Módní peklo: Manželé Dykovi vyrazili mezi lidi v hastroš outfitu. Ani úsměvy to nezachránily

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vojtech dyk tatiana vilhelmova
Zdroj: Profimedia

Téměř nesmrtelná láska. Tak zní název nové knihy, jejíž autorkou je Andrea Sedláčková. Křest očekávané novinky byl pro mnohé celebrity významnou událostí a dorazili tak i hosté z řad slavných. Mezi nimi se objevili i manželé Dykovi.

Vojtěch Dyk a Tatiana Dyková na sebe rozhodně přilákali pozornost nejen médií. Ačkoli hlavním tématem dne měla být nová kniha, jejich outfit, ve kterém se ukázali, jednoduše nešlo nechat bez povšimnutí. I když se možná snažili o slušivé společenské oblečení, moc se jim to nepovedlo.

Křest knihy je událost, na kterou není třeba hned chodit v obleku a šatech, na druhou stranu ale přijít ve svetru a naprosto nesladění asi také nebylo zrovna nejlepší volbou. Posuďte sami, jak moc tenhle model Vojtovi a jeho ženě seknul.

Nesladění a přeplácaní

Tatiana dorazila na křest v červených šatech. Na tom by ještě nebylo nic tak špatného, ale jejich střih a síťované rukávy zrovna moderním stylem neoplývají. Kdyby se alespoň její partner sladil s ní, možná by se dalo mnohé odpustit.

Jenomže Dyk nejspíš nevěděl, co na sebe, proto nakonec zvolil od všeho něco. K šedým džínům oblékl pletený svetr se zapínáním na knoflíčky, přes něj si pak oblékl silnou bundu, kterou měl celý večer rozepnutou. Působil tak se všemi těmi nesladěnými vrstvami tak trochu medvědím dojmem.

vojtech dyk tatiana vilhelmova andrea sedlackova

Zdroj: Profimedia

Aby toho nebylo málo, kolem krku si omotal světle modrý šátek, který oproti ostatnímu oblečení doslova zářil. Na hlavu si sice posadil slušivý klobouk, ale k modelu, který ten večer zvolil, se tedy nehodil ani trochu.

Úsměvy na všechny strany

I když Dyk i jeho manželka nebyli úplně sladění, akci si podle všeho užili. Sympatické úsměvy rozdávali do všech stran a na fotkách to proto vypadá, že pro ně byl večer výjimečným zážitkem. Jenomže některé faux pas jednoduše nezachrání ani milý úsměv a dobrá nálada.

Na druhou stranu samotné autorce knihy Andree Sedláčkové to slušelo. Zvolila jednoduchou kombinaci černé sukně s bílou halenkou, k čemuž ladily i její blond vlasy. Ani ona úsměvy pro fotografy nešetřila a svůj velký den si rozhodně užila.

Aby také ne, vydání nové knihy je pro autora vždy velkým úspěchem, a je tak jasné, že i ona se musela cítit sebevědomě. Rozhodně na to má právo nejen díky nově vydané knize, ale i proto, že vedle Dyka s Vilhelmovou vypadala jako královna večera.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články