Nikol Leitgeb se chlubí tím, že se z ní manželovi podlamují kolena. Krásně to šlo vidět na společné dovolené

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
nikol leitgeb
Zdroj: Profimedia

Vybrat si muže, který něco vydrží, vždy se za vás postaví, bude mít sílu a bude skvělým partnerem při výchově dětí, to by měla umět každá žena. Některým se to daří, jiným o něco méně. Nikol Štíbrová dlouho pátrala, teď to ale vypadá, že má konečně chlapa se vším všudy.

První syn Mathias se narodil Štíbrové v roce 2017. Jeho otcem je tehdejší partner herečky Martin Kyncl. S tím se ale v roce 2018 rozešla. O dva roky později oznámila do médií svůj nový vztah Petrem Leitgebem. Za toho se letos v květnu provdala.

S Petrem má Nikol Štíbrová druhé dítě, o které se společně starají. Její současný manžel ale není jen skvělým otcem, ale také mužem, který svou ženu dokáže podržet kdykoli a za jakékoli situace. A příspěvek, který se nedávno objevil na Instagramu, to dokazuje.

Zážitky ze Španělska

Společně se svým mužem si letos Štíbrová užívá dovolenou ve Španělsku. Fotografie, na které je zachycena se svým partnerem, je z pláže s apartmány v pozadí, celá fotka tak působí dojmem typické dovolené u moře. Mnohem důležitější ale je, že také dokazuj sílu vztahu, který spolu manželé mají.

„Je to dobrý, podlamují se mu ze mě kolena,“ píše Nikol k fotce, na které jí její muž drží v náručí. Kolena má opravdu pokrčená a podle výrazu v obličeji si jde domyslet, že možná po zachycení fotky on i jeho žena skončili na zádech v písku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený n i k o l l e i t g e b (@stibrovicnikolka)

Na druhou stranu to ale dokazuje, že oba lidé si dokáží užívat svého mladého věku a zamilovanost ukazovat bláznivými činy naplno. A právě tuhle upřímnost na nich fanoušci obdivují. Proto jim dovolenou ve Španělsku všichni přejí a radují se společně s nimi.

Silák Petr

Na fotce lidé obdivují nejen to, jak krásný vztah spolu partneři mají, ale především Petrovu sílu a jeho nadšení nosit ženu doslova na rukou. „Petr tu vypadá, jako Krpálek, když vyhrál na olympiádě,“ směje se jedna z fanynek. Její komentář je poměrně trefný.

Navíc si manžel Nikol Štíbrové své ženy váží, jako kdyby skutečně byla jeho trofejí, kterou vyhrál, a teď ji zvedá nad hlavu, aby se pochlubil světu. „Ten chlap ustojí všechno, dobře jste si vybrala,“ píše další fanynka. Muže chválí Štíbrové celá řada žen.

Stejně tak ale i Petrovi jeho výběr partnerky pánové schvalují. Vypadá to, že takhle dokonalý pár tu dlouho nebyl, tak doufejme, že jim to vydrží. Prozatím vše nasvědčuje tomu, že se Petr za svou ženu vždy postaví a ona pro něho na oplátku bude dokonalou manželkou.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články